Президент Порошенко заборонив ВКонтакте та інші російські сайти

Телеканал СТБ

Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення санкцій до ряду російських компаній, серед яких популярні соцмережі та сервіси: ВКонтакте, Одноклассники, Яндекс, Mail.ru.

Читайте також: Антикітерський механізм: що це і чому Google зробив Doodle в його честь

Петро Порошенко Фото - Офіційне інтернет-представництво Президента України

Петро Порошенко
Фото – Офіційне інтернет-представництво Президента України

У документі, опублікованому на офіційному сайті глави держави, заявляється наступне: «Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Повний перелік санкцій до юридичних осіб знаходиться в додатку №2. Серед них і відомі всім ВКонтакте, Одноклассники, Mail.ru, а також Яндекс (пошукова система залишиться у відкритому доступі, детальніше – у додатку №2 до указу).

Варто зазначити, що на даний момент всі сторінки працюють в стандартному режимі. Указ Президента підлягає оприлюдненню і публікації в офіційних друкованих виданнях не пізніше 15-денного терміну з моменту підписання. Відповідно, в силу блокування російських сервісів і соцмереж має вступити не пізніше 1 червня 2017 року.