Злата Огневич “Танцевать”: певица представила летний хит

Телеканал СТБ

Вперше трек “Танцювати” прозвучав на другому аншлаговому концерті Злати Огнєвіч у Палаці “Україна” 28 березня. Виконавши запальну композицію, артистка була винагороджена шквалом оплесків від глядачів. Через два тижні в інтернеті, а також в ефірах українських радіо з’явилася студійна версія цієї пісні.tancuvaty_2Для співачки це вже не перша пісня в танцювальному стилі, її шанувальники особливо люблять сучасне звучання в репертуарі співачки. І не вперше Злата пише тексти до своїх пісень, правда, цього разу в співавторстві з Мариною Левченко. А ось композитором є продюсер артистки – Михайло Некрасов.

“Моя нова пісня – це сучасне звучання української музики. Нам було дуже легко працювати над цим треком і нехай він також легко зайде в серця слухачів!” – каже Злата Огнєвіч про пісню “Танцювати”.

Зовсім скоро на пісню “Танцювати” буде знято кліп. Злата Огнєвіч та її команда відповідально підійшли до питання і вже зараз займаються організацією кастингу для танцюристів, які зможуть показати свої здібності на зйомках нової відеороботи. Так, Злата вирішила в цей раз попрацювати з танцюристами одного з кращих танцювальних центрів