Обряди на Благовіщення

Телеканал СТБ

7 квітня 2017 року всі християни будуть святкувати Благовіщення. Які обряди цього дня рекомендують здійснити екстрасенси, читайте в нашому матеріалі.

Читайте також: що можна і не можна робити на Благовіщення 2017 – поради екстрасенса

Обряди на Благовіщення 2017 від учасниці «Битва екстрасенсів», експерта проекту «Слідство ведуть екстрасенси», ясновидиці Лариси Гуцану:

иконы-церковь

Читайте також: молитви на Благовіщення 2017 від Олени Куриловой

«На Благовіщення можна зробити обряд про благу звістку – для тих людей, хто дуже хоче дітей, але не має їх. Для обряду потрібно взяти свячену сіль, купити одну розлітайку для новонародженого, будь-якого кольору і три свічки з церкви. Вдома покласти на чистій тарілці сіль, в ній запалити перед образом Божої матері з немовлям на руках три свічки. Потім своїми словами просити про благу вість про зачаття дитини, розлітайку тримати в руках двома руками. В кінці щирої молитви хрест у роті зробити язиком.

Читайте також: прикмети на Благовіщення 2017

Розлітайку зберігати до народження малюка між речами майбутніх батьків. Перший одяг в житті малюка повинна бути ця сорочечка, яку ви тримали в руках під час прохання про благі вісті про малюка після народження. Також слід похрестити малюка»

Бережіть себе й своїх близьких!

Читайте також: з Благовіщенням – привітання у віршах, короткі, красиві для смс