Дмитро Шуров презентував пісню «Вітчизна» українською мовою!

Телеканал СТБ

Пісня «Родина» була написана Дмитром Шуровим влітку 2012 року та видана у вересні 2013, у альбомі «Не прекращай мечтать». Це сталось за два місяці до подій на Майдані. Навіть найвідданіші слухачі Дмитра не чекали від нього такого трека – ні по змісту, ні по стилю. Так сталось, що пісня стала пророчою, та здобула статус патріотичної для мислячих людей.

Читайте також: Суддя Х-фактор 8 Дмитро Шуров – «Ми з різніх світів – и цім цікавий проект»_63A2799З того часу “Родина” сотні разів виконувалась на концертах та оселилась у серцях людей. У цьому лютому доволі неочікувано на пошту Дмитру Шурову надійшов лист від вчительки з Лисичанська Луганської області Катерини Галенко. В ньому був текст “Родина” українською мовою. Це не просто переклад! Це стражнє переосмислення пісні: очами людини, що в повній мірі відчула, що таке Вітчизна. Людини, що опинилась у заручниках цинічних политичних ігор.

“Для мене створення нової версії стало справжнім випробуванням, тому що оригінальна версія  глибоко проросла в мені після сотен концертів. Але я наважився на цю запис, бо пісня отримала не тільки нову аранжировку й переклад, вона набула нового змісту – в ній відображений погляд людини, у якого Батьківщину хотять відібрати, але  він бореться за неї, та за все цінне в його житті, до останнього”, – поділився Дмитро Шуров.

Сьогодні ми віддаєм вам дуже цінну для Pianoбоя прем’єру: українську версію пісні «Родина». В ній нема нічого зайвого – тільки зміст, піаніно, вокал та оркестр…

Читайте також: Коли Х-фактор 8 сезон