Новий кліп Дорна «Collaba» став найбільш обговорюваним в мережі (ВІДЕО)

Телеканал СТБ

Вчора ввечері після тривалої перерви Іван Дорн представив кліп на пісню «Collaba». Нове звучання і стиль виконавця так шокували шанувальників, що в мережі навіть забули про «неймовірне» шоу Світлани Лободи. Меломани розділилися на тих, хто в захваті і тих, хто в шоці від побаченого.

Читайте також: Іван Дорн написав вірш про свою громадянську позицію (відео)9f9a6aa47d3461ee9a065cbd7a7a8e7b_cropped_740x460

ivan-dorn-v-obraze-transvestita-v-klipe-na-singl-collaba_2Це перша робота Івана Дорна після переїзду до Каліфорнії. Музикант не приховує, що свій кліп присвятив не лікарям, і не пожежникам, а повіям.

«Я хочу поговорити про їх незалежність, сміливість, травматичний любовний досвід і високий ризик, з яким вони постійно стикаються», – каже музикант.

Режисери відео – Іван Дорн і 19-річний Айсултан Сеїтов з Казахстану. У 2016 році короткометражний фільм Сеітова «Шакал» отримав три номінації Hollywood Boulevard Film Festival: «Кращий фільм», «Кращий режисер» і «Краща робота оператора».

Нагадаємо, раніше співак повідомив, що відтепер має намір розширювати свою аудиторію за межами країни.

«Я все думав, як застосувати ці латинські букви на моєму комп’ютері, – пише Іван. – Настав час. Дорогі, Соковиті, тепер буду писати свої «часті»пости і англійською мовою! Сподіваюся просто незабаром поповнити наші соковиті ряди INOSTRANCAMI. Хр*н його знає, як це вийде, правда. Англійська у мене не дуже, скажемо чесно, але все розумію!»