Премія Yuna 2017: коли відбудеться і хто ведучий?

Телеканал СТБ

У цьому місяці відбудеться відразу дві значущі події у світі української музики – Національний відбір «Євробачення» та вручення номінацій щорічної премії YUNA. І якщо про першу подію ми розповідаємо багато і детально, то про другу поки що майже нічого не відомо.

Читайте також: номінанти на премію VIVA! Найкрасивіші 2016unnamed-38Отже, шоста щорічна українська премія YUNA 2017 відбудеться 21 лютого 2017 року в Палаці Україна. 100 професійних музичних експертів надали довгоочікуваний перелік артистів, які номіновані в 12 категоріях. А вже 21 лютого 2017 року будуть названі кращі.

Ведучим премії буде музикант і продюсер Потап. Вперше він успішно провів премію у 2013 році, після чого повторив свій досвід у 2014-му.

«Мені приємно вже втретє бути ведучим  такого професійного, інтелігентного і неймовірно важливого для України заходу. YUNA – це свято музики, і дуже почесно бути ведучим філософії премії, коли музиканти вітають музикантів. Я обожнюю YUNA за можливість зустріти своїх друзів, подивитися на них з глядацького залу і зі сцени, насолодитися чудовими музичними номерами та постановками», – зауважив Потап.1485514587_untitled-171-of-222За словами генерального продюсера премії Павла Шилько, він радий знову бачити Потапа в ролі ведучого YUNA.

«У нас був чудовий досвід з проведення другої і третьої церемонії нагородження. Я радий, що Потап зараз повернеться до нас. З упевненістю можу сказати, що з його почуттям гумору це буде мегашоу», – заявив Шилько.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оголошені номінанти шостої щорічної премії YUNA!