Що подарувати на День Святого Миколая у 2016 році?

Телеканал СТБ

Усі батьки хочуть порадувати свого малюка у День Святого Миколая. Але з таким світлим і добрим святом можна привітати і всіх членів сім’ї. Що ж подарувати до Дня Миколая Чудотворця рідним і коханим?

Читайте також: День Святого Миколая 2016 – історія і звичаї свята

187115

Напередодні Дня святого Миколая більшість із нас замислюється, як же потішити своїх рідних і близьких. Традиційно цього дня прийнято дарувати щось миле, недороге та душевне. Наприклад, солодощі. І дитина, і дорослий завжди зрадіє ласощам, та ще й у гарній упаковці! У супермаркеті ви легко знайдете набори із цукерок, святкові шоколадки та інші смаколики.

nikolaichiki(4)

Зробити подарунок можна і своїми руками. Символом любові та турботи стане власноруч зв’язаний шарф або шапка. Домашня випічка, зроблена з любов’ю, також буде чудовим презентом до Дня Святого Миколая. Прикладіть до смаколиків hand made листівку із теплими словами та усмішка коханого вам гарантована! Пам’ятайте, що радувати рідних дуже просто! Тому будь-який, навіть найменший сюрприз, може перетворити цей день на казку!

adca19f81b780925053fff49f92e2e72

Щастя та сміх в оселю принесе й улюбленець. Якщо ваш малюк давно мріє про домашню тваринку, то не сумнівайтеся – новий друг у день Святого Миколая буде ідеальним подарунком для дитини.

01

Прислухайтеся до бажань вашого дитяти і потіште його подарунками від Святого Миколая. Адже дива завжди трапляються там, де у них вірять!

Fotolia_95700206_Subscription_Monthly_M_87000059898598218