День Збройних Сил України: все про свято

Телеканал СТБ

Сьогодні, 6 грудня, вся Україна відзначає День Збройних Сил. Дізнайтеся в матеріалі, як і коли з’явилося це свято.

612201180_650x410

День Збройних Сил України – це професійне свято всіх військових ЗСУ. Вперше цю дату відзначили в 1993 році, коли Верховна Рада запровадила відповідну постанову.

6 грудня – зовсім не випадкова дата для свята, адже саме цього дня в 1991 році було прийнято закон про Збройні Сили України.

За короткий термін ВРУ підтвердила кілька законодавчих актів, що стосуються військової сфери країни. Серед них: постанова «Про Раду оборони України», Воєнна доктрина України, Концепція оборони і будівництва Збройних Сил України, закон «Про Збройні Сили України».

До складу Збройних Сил України входять: сухопутні війська, повітряні і військово-морські сили. Крім цього, ВСУ складаються з внутрішніх військ, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної та оперативно-рятувальної служб.

1354778011_helicopter

День Збройних Сил України – це об’єднання всіх військовослужбовців країни. Українська армія захищає територіальну цілісність нашої держави, забезпечує захист суверенітету, а також займається безпекою громадян.

Нагадаємо, що в березні минулого року президент України Петро Порошенко підписав закон про збільшення чисельності ЗСУ до 250 тисяч чоловік.

За традицією, 6 грудня прийнято нести квіти до могили невідомого солдата. Військові цього дня отримують заслужені нагороди. Також для них проводяться святкові концерти.

armia-ukraine

Редакція STB.UA вітає всіх чоловіків-захисників України! Бажаємо міцного здоров’я, сил і віри в світле і мирне майбутнє.