Всесвітній день доброти 2016: історія свята

Телеканал СТБ

13 листопада 2016 року весь світ відзначає «День доброти». Це свято в першу чергу для тих, хто на власному прикладі, роблячи добрі справи, показує, що ми всі – люди і повинні допомагати один одному. Особливо тим, хто потрапив у біду. Про історію, і про те, як відзначати це найдобріше та найсвітліше свято – читайте у нашій статті.

Організація Всесвітній рух доброти (World Kindness Movement), яка розпочала своє існування у 1997 році і включала в себе волонтерів та добровольців з Австралії, Канади, Японії, Таїланду, Сінгапуру, Великобританії, США та інших країн, 13 листопада 1998 році провела свою першу конференцію. З тих пір «Всесвітній день доброти» відзначають саме 13 листопада.

день-добра

У релігіях Сходу вважається, що скоєні вчинки людини визначають її долю і нове перевтілення. Тобто, роблячи добрі справи, можна бути спокійним за своє наступне життя. Але допомагати нужденним – це не просто «+» до Карми, а можливість на власному прикладі показати, наскільки взаємодопомога потрібна в наш час. Тим більше, що вчені Мічиганського університету в США провели дослідження, які показали, що добрі люди менше хворіють і довше живуть.

Відзначати Всесвітній день доброти в 2016 році дуже просто! Все, що вам потрібно – це зробити добру справу. Це може бути, що завгодно: допомогти бездомному або бабусі, сказати добрі слова рідним або слова підтримки тим, кому вони потрібні. У будь-якому випадку, починати потрібно з себе і тоді світ стане добрішим!

Бережіть себе та всім добра!