Чорна п’ятниця 2016 вже близько! Що чекає українців?

Телеканал СТБ

Ми хочемо розповісти вам трохи історії про чорну п’ятницю, озвучити дату чорної п’ятниці, а також, в нашому матеріалі ви дізнаєтеся магазини в Україні та Києві, які мають пропозиції до цього дня! До речі, сьогодні – 11 листопада 2016 Всесвітній День Шопінга – читайте докладно по посиланню.

Читайте також: чорна п’ятниця 2016 Києві – список ТРЦ з розпродажами


Чорна п’ятниця: дата і історія

У 19 столітті в США з’явилася така традиція – влаштовувати величезні знижки в передріздвяний сезон. “Чорна п’ятниця” зазвичай потрапляє в період з 23 листопада по 29 листопада, в зв’язку з тим, що влаштовувати такі знижки-розпродажу почали американці в Філадельфії, відразу ж після Дня Подяки в далекому 1966 році. А свято День Подяки в Америці святкують щорічно кожен четвертий четвер листопада.

Зазвичай після святкування, на дорогах Філадельфії утворювалися величезні пробки. Через цю прикрість п’ятницю після Дня Подяки і стали називати “чорною”. А потім перенесли цю назву і на грандіозні розпродажі, акції та тисняви ​​в магазинах в цей період. Цей день не є офіційним вихідним або святом в Америці, але люди намагаються взяти вихідні або відгули, щоб встигнути придбати товари і заощадити сімейний бюджет.

Читайте також: чорна п’ятниця 2016 Україна – як раціонально пройтися по магазинах

В Україні дата “чорної п’ятниці” також випадає на останню п’ятницю листопада і вже давно стала звичним днем ​​розпродажів. Хоча, поки що в Україні “чорна п’ятниця” не досягнула таких масштабів, як в США. Причина в тому, що наші магазини поки що не готові пропонувати такі ж знижки та акції, як магазини в Америці. Щоб в цьому переконатися – подивіться на gif та фото нижче, які ілюструють всю серйозність ситуації у американців, напевно там і справді можна відмінно заощадити …

black-friday

Чорна п’ятниця 2016 Україна – магазини Києва та країни, які беруть участь в акції:

Чорна п’ятниця 2016 Україна в цьому році випадає на 25 листопада! Тривати період розпродажів і знижок в українських торгових центрах і інтернет магазинах буде з 23:59 четверга – 24 листопада 2016 і до 23:59 неділі – 27 листопада 2016. Хочемо зазначити, що більшість магазинів в Україні в чорну п’ятницю дійсно будуть працювати цілодобово, але точного списку поки що немає – стежте за інформацією в улюблених ТРЦ. До речі, у багатьох торгово-розважальних центрах України в чорну п’ятницю готуються дуже цікаві шоу-програми з популярними зірками українського шоу-бізнесу!

Які ж міста України прийматимуть участь в чорній п’ятниці 2016? Цього року жителі Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова, Миколаєва, Запоріжжя, Вінниці, Луцька, Тернополя та Рівного зможуть відчути на собі віяння заходу і взяти участь в “чорній п’ятниці” розпродажів і знижок. Також, радимо вам звернути увагу на інтернет-магазини, які в цьому році вже активно готуються до цієї події і пропонують знижки до 80%!

Чорна п’ятниця 2016: магазини, які візьмуть участь в акціях цього дня

Магазини одягу Answear.ua, Lamoda, Clasno.com.ua, Sports Territory, Top Secret, Modoza, BeeLure, BonPrix, AliExpress, TopMall, Otto, Kedoff.net і інші – вже зазначили, що візьмуть участь в чорній п’ятниці України. Також в період з 25 по 27 листопада 2016 ви зможете купити косметику, ювелірні прикраси і побутову техніку по істотних знижках. Ось список всіх магазинів даного сегмента, які точно візьмуть участь у чорній п’ятниці 2016:

Ювелирка: Gold.ua, GoldSail, Clasno.com.ua
Косметика: Yves Rocher, Liferia
Цифрова та побутова техніка: “Ельдорадо”, Comfy, “Алло”, “Купінатао”, “Розетка”, Moyo
Дитячий одяг та іграшки: Kid Butik, TopMall, Answear.ua

Слідкуйте за матеріалами по тегу “чорна п’ятниця” на нашому сайті і ви будете в курсі найцікавіших новин до цього дня!