Якого числа Halloween 2016: все про свято

Телеканал СТБ

Кінець жовтня в багатьох англомовних країнах асоціюється з сучасним святом – Halloween! З кожним роком цей день, а точніше ніч, стає популярнішою і в Україні! На коли в 2016 році варто готувати карнавальний костюм? Читайте докладніше в нашому матеріалі!

Читайте також: грим на Хеллоуїн 2016 – відео-уроки і фото макіяжу

Традиційно Halloween відзначається в ніч з 31 жовтня на 1 листопада

Традиційно Halloween відзначається в ніч з 31 жовтня на 1 листопада

Традиційно Halloween відзначається 31 жовтня, в переддень Дня всіх святих. Це свято зовсім недавно увійшло в українське життя, але в світі вважається досить давнім. Вчені, які вивчали історію Halloween, співвідносять витоки свята зі святкуванням закінчення збору врожаю у кельтів, називався це язичницьке свято Самайн, а перші згадки про нього датуються Х століттям. Примітно, що в Шотландії та Ірландії цей день вважався днем ​​мертвих і також святкувався в ніч з 31 жовтня на 1 листопада.

Читайте також: Хеллоуїн 2016 – як і де відсвяткувати

Довгу історію несуть і символи свята. Наприклад, відомий всім зловісний гарбуз бере свої витоки від кельтської традиції створювати світильники, які допомагають мертвим знайти дорогу до чистилища. Також гарбуз з вирізаним обличчям іменується «світильником Джека», який, як заведено вважати, допомагає відігнати всіх злих духів від будинку.

Читайте також: Чорна п’ятниця 2016 – чого чекати українцям

Один з найяскравіших символів Хеллоуїна - гарбуз, з вирізаною пикою і свічок усередині

Один з найяскравіших символів Хеллоуїна – гарбуз, з вирізаною пикою і свічок усередині

Слідкуйте за найцікавішими новинами до святкування Halloween в 2016 році на сайті СТБ!

Читайте також: образи на Хеллоуїн 2016