День юриста в Україні 2016: привітання і все про свято

Телеканал СТБ

8 жовтня щороку професійне свято в Україні відзначають юристи! Дізнайтеся більше про це свято в нашому матеріалі!

1

8 жовтня в Україні відзначається День юриста

Святкова дата в календарі українських правознавців вперше з’явилася 16 вересня 1997 року, згідно  Указу Президента України № 1022/97. 8 жовтня – знаменний день для всіх співробітників юридичної галузі, незалежно від обраної ними сфери. А різноманітність зайнятості даної сфери складно переоцінити, адже діяльність фахівця з правознавства може бути абсолютно різною: судді, нотаріуси, прокурори, адвокати, співробітники правоохоронних структур, нотаріуси, студенти, які обрали саме цю професію, викладачі, експерти, юристи та багато інших!

Варто зазначити, що професія юриста в Україні, як і будь-який іншій країні, надзвичайно важлива, адже саме законознавці допомагають нам розібратися в усіх тонкощах законодавчої системи, вдосконалюють її, розвивають та підвищують правову усвідомленість жителів, надають гарантії захисту населення відповідно до основного закону нашої країни – Конституції України!

Сьогодні ми поспішаємо привітати кожного юриста, і, звичайно, юриста проектів СТБ, експерта «Один за всіх», «Все буде добре», «Давай поговоримо про секс», «Врятуй нашу сім’ю» і багатьох інших програм Михайла Присяжнюка! Бажаємо успіхів на професійному шляху, задоволення і натхнення від улюбленої роботи!

Михаил Присяжнюк

Михайло Присяжнюк – юрист, експерт проектів «Один за всіх», «Все буде добре», «Давай поговоримо про секс» і «Врятуй нашу сім’ю»

Що Михайло Присяжнюк бажає в День юриста своїм колегам, читайте ТУТ!