Програма «Вікна-Новини» відсвяткувала 21-у річницю від дня свого заснування

Телеканал СТБ

4 вересня   інформаційна програма «Вікна-Новини» відсвяткувала свою вже  21-шу   річницю  з дня першого виходу в ефір. 

1Q8A1814

Ведуча “Вікна-Новини” Ольга Кучер

Рік після святкування 20-річного ювілею пройшов у пошуках нових форм  і самовдосконаленні.  Він  ознаменувався запуском зовсім нової форми для новин –  подачею матеріалів у форматі  серіалу.  Тобто, з понеділка по п’ятницю  у рамках випусків новин глядачі можуть дивитись ексклюзивні сюжети, об’єднані однією темою,  розповідь в яких  побудована таким чином, щоб спонукати телеглядача подивитись продовження   наступного дня.

Виконавчий продюсер програми Ольга Цезарівна Кисла: «Інформаційні «серіали»  – це нова планка у виробництві новин. Частину колективу ми об’єднали  у  спеціальний  відділ «серіальних лінійок». Це ті люди, які працювали у  «Вікнах» і раніше,  але  часто їм було затісно у рамках новинного жанру. Вони прагнули до більш розлогих і глибоких сюжетів . Тож  було вирішено дати їм таку можливість.    Зараз над «серіалами» працюють  Дмитро Литвиненко, Сергій Стеценко, Олена Лунькова ,  Ірина Стороженко. Наразі ми шукаємо іще кількох талановитих журналістів, щоб також долучити їх до цього проекту.  21 рік за спиною – це прекрасно, але ми ставимо нові цілі і дивимося вперед, щоб і ще через 20 років нам було, що згадати».

Шеф-редактор відділу «серіальних лінійок»  Анна Суряднова:
«Кожен з журналістів нашого відділу займається пошуком цікавих і актуальних тем. Дмитро Литвиненко спеціалізується на сучасних технологіях, питаннях енергоефективності та реформах. Ірина Стороженко готує   теми, пов’язані з соціальною проблематикою. Сергій Стеценко займається документально-художніми  драматичними історіями, а Олена Лунькова взяла на себе напрямок розслідуваннь.   Так, з 5 вересня, стартував її спецрепортаж про справу бійців і командира роти міліції «Торнадо».

Нагадаємо, що «Вікна-Новини» виходять в ефір по буднях о 18-00 і 22-00. Ведучі программи: Тетяна Висоцька, Віта Євтушина, Ольга Кучер та Юлія Янчар.