Ворожіння на Івана Купала

Телеканал СТБ

Ми вже писали статтю “Івана Купала: традиції і обряди 2016“. А тепер розповімо про це ще докладніше. У ніч на Івана Купала ворожіння на судженого – найпоширеніша розвага для молодих дівчат. Кажуть, що купальська ніч з 6 на 7 липня дуже магічна. І всі, хто любить містику, обов’язково повинні скористатися цим чарівним часом. Щоб ваше свято було веселим і з нотками чарівництва – наводимо найпопулярніші ворожіння на Івана Купала:

Ворожіння на папороті

Припустимо, за вами доглядають відразу кілька кавалерів, але ви не можете визначитися, кому з них відповісти згодою. В купальську ніч візьміть для кожного претендента по гілочці папороті, а щоб не переплутати, яка і на кого задумана – позначте кольоровими нитками. Під час гулянь зайдіть у воду і притисніть гілочки папороті до дна. Різко відпустивши, уважно дивіться, яка гілка спливє першою. Молодий чоловік, задуманий на неї, буде вашим коханим.

Читайте також: Ільїн день 2 серпня – історія свята!

Ворожіння по вінку

В купальську ніч потрібно сплести вінок і запустити його у воду, а далі – спостерігати. Вінок тільки відплив від берега і незабаром потонув – кавалер заміж не візьме, кине або зрадить. Вінок у воді розвалився – в цьому році заміж ви навряд чи вийдете. Вінок швидко причалив до протилежного берега – раніше наступного року весілля не чекайте. І лише вінок, що поплив далеко за течією в цілісності й схоронності, віщує швидке і щасливе весілля.

2-1

Ворожіння по багаттю

Для цього ворожіння потрібно змайструвати ще один вінок. А в купальську ніч кинути його у багаття. Якщо вінок на льоту, перехопив який-небудь хлопецьпридивіться до нього, адже це ваш суджений. Якщо ж вінки дівчат потрапили у вогнище, то першою вийде заміж та з них, чий вінок згорить першим. А якщо у вас є бойфренд, візьміться за руки і разом стрибніть через багаття: руки разомкнулисьви скоро будете розлучатися, а ні – будете разом ще дуже довго.

kak_prazdnovat_Ivana_Kupala_horovody_prizhki_cherez_koster

Ворожіння по колам на воді

Це ворожіння зручно тим, що заради нього не обов’язково вибиратися посеред ночі до відкритої водойми. Можна використовувати воду, набрану в звичайний таз. Загадайте бажання, наприклад, за кого і як скоро хочете вийти заміж, а потім киньте у воду камінчик і рахуйте кола. Парна кількість – бажання збудеться. Непарне – на жаль, ні.

Ворожіння на ромашці

Візьміть дві квітки ромашки (одна – ви, інша – ваш коханий) і покладіть їх у воду. Якщо ромашки попливуть разом, будете щасливі. Якщо розійдуться – ваша пара скоро розвалиться.

Ворожіння на травах

В купальську ніч нарвіть різних трав і квітів, а повернувшись додому, сховайте букет під подушкою. Прокинувшись вранці, розглянете, що ви вчора назбирали: якщо нарахуєте 12 різних трав, в цьому році ви, швидше за все, вийдете заміж.

ivana_k_4

Ворожіння на воску свічі

Розтопіть віск свічки, а потім вилийте у тазик з водою. Якщо віск у воді прийняв обриси кільця або свічкице до весілля; серцядо любові, зіркидо удачі, квіткидо нового залицяльника, фігури людинидо друга.

17

Ворожіння на коренях

Для цього ворожіння потрібно зібратися з подружками, надіти чистий, білий одяг і босоніж вийти на галявину. Далі кожній дівчині слід по черзі висмикнути з землі якусь рослину з корінням. За зовнішнім виглядом кореня стане ясно, як буде виглядати суджений. Довгий корінь говорить про стрункого і високого парубка. Короткиймайбутній чоловік буде невисоким і повненьким. Викривлений корінь – людина буде нещира, а рівний і гладкий коріньпорядна і пряма.

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля