Афіша заходів на 8-9 травня. Як провести День перемоги у Києві

Телеканал СТБ

Цього року світ відзначає 71-ту річницю Перемоги над нацизмом в Європі і 71-ту річницю закінчення Другої світової війни. У Києві пройде ряд заходів, присвячених Дню перемоги.

AB0D82D9-E598-4E65-B800-7F5F8B93B8D2_mw1024_s_n

8 травня в Музеї історії України у Другій світовій війні день відкритих дверей і фотовиставка, присвячена боям в 1941-1945 рр. У парку Слави планується виступ військового оркестру для ветеранів.

Концерти також відубудуться на Співочому полі, а в Печерському ландшафтному парку хочуть провести виставку дитячих малюнків. Планують і традиційний флешмоб: всім бажаючим роздаватимуть червоні маки – символи пам’яті, якими замінили георгіївські стрічки.

20151028

8 травня відбудеться фестиваль «Перемога.UA», присвячений 71-й річниці перемоги у Другій світовій війні, відуватиметься на мототреку «Пирогово» під Києвом.

Учасники відтворять історичні події та побут періоду Другої світової війни – ту сторону війни, яку нам рідко показували в школі на уроках історії. Це буде реалізовано через дисплеї житлових таборів, обладнані громадські майданчики, змодельовані бої, постановочні паради, а також ряд інших заходів, які передають дух історії.

Час проведення: 11:00 – 19:00

9 травня вранці в Києві буде проходити Ритуал Пам’яті з покладанням квітів до могили Невідомого солдата в парку Слави. Також квіти покладають до пам’ятника героям-танкістам, стели Перемоги, пам’ятника генералу армії Миколі Ватутіну та іншим меморіалів. Програма пам’ятних заходів включає урочисті заходи у всіх 10 районах столиці.

9 травня Всеукраїнський громадський фонд «Завтра» готує в Києві акцію «Безсмертний полк». Повідомляється, що акція проводиться за народної ініціативи. Збір учасників планується біля метро «Арсенальна».

«Безсмертний полк» – громадська акція, яка представляє собою марш, учасники якого несуть фотографії своїх родичів, які воювали у Другій світовій війні.

У цей день також можна буде відвідати виставку Андрія Криволапа «Музейна колекція» в Cultprostir Hub.

lanch_krivolap_02_499749_200Для вас представлені справжні шедеври, як ті, що зберігаються в приватних колекціях, так і зовсім нові картини. Також на виставці Криволап презентує свою власну премію для студентів мистецьких ВНЗ, яка дасть їм можливість відвідати творчі столиці світу.

Адреса: Cultprostir Hub, Музей історії Києва, вул. Б. Хмельницького, 7

Вартість квитків: 55 грн (повний) і 35 грн (пільговий). Студентам художніх шкіл, училищ і вузів і членам спілки художників вхід 10 грн.

Виставка тюльпанів «Квітучі річки»

1

На виставці відвідувачів Співочого поля будуть чекати більше 25 тисяч тюльпанів різних кольорів: жовтого, червоного, рожевого, білого, малинового, фіолетового, оранжевого та багатьох інших. Квіткові композиції, висаджені монопосадками, утворюють єдину квітучу річку площею 3500 квадратних метрів. Центральну алею прикрасять декоровані інсталяції, великодні композиції та креативні квіткові оформлення.

Місце проведення: Співоче поле, Київ.

Дата проведення: з 20 квітня по 29 травня 2016 року.

Вартість: вхідний квиток – 30 грн.