Коли у 2016 році святкують Великдень?

Телеканал СТБ

Великдень – одне з найсвітліших та головних православних свят. У 2016 році Великдень відзначають 1-го травня. Цього дня або напередодні проводиться багато всіляких обрядів.

Наприклад, всім відомо, що основними символами Великодня є крашанки та ароматна паска. А чи знали ви, що яєць потрібно фарбувати на Великдень якомога більше, щоб вистачило усім в домі: і родичам, і близьким, і навіть на пожертвування.

яйца

«А ще у будинку потрібно залишити найбільшу й найкрасивішу паску, а от інші – роздати знайомим, друзям, родичам. Тоді у будинку завжди буде панувати мир та благодать», – каже фіналістка «Битви екстрасенсів-12 », експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», біоенергетик Валентина Личагіна.

Ну а якщо у вас є фінансові труднощі, то це світле свято допоможе від них позбавитися.

«Вранці у неділю треба піти до церкви й опустити гроші в ящик для пожертвувань. Тільки це потрібно зробити так, щоб ніхто не бачив й при цьому сказати: «Бог мені дав, Богу повертаю. Бог стократ примножить, тисячу раз поверне!» – каже Валентина Личагіна.

паска

До православного свята Великодня потрібно готуватися заздалегідь й ретельно. Дотримуватися Великого Посту, а особливо його останній тиждень, який називається Страсним. Він присвячений спогаду останніх днів земного життя Спасителя, його страждань на хресті, смерть та поховання.

Найважливішими днями цього тижня вважаються – Чистий Четвер (28 квітня) та Страсна п’ятниця (29 квітня). У п’ятницю не можна нічого їсти до виносу плащаниці, а після – споживати лише хліб та пити чисту воду.

141151413

Як правильно готувати паску? Що повинно бути на пасхальному столі? Як правильно зібрати великодній кошик? А що категорично не можна туди класти? Про це найближчим часом читайте на нашому сайті STB.UA!