Зірки СТБ приєдналися до світової акції добра

Телеканал СТБ

Зірки СТБ записали відео, в якому закликають всіх небайдужих людей берегти енергію, не забруднювати планету і постаратися частіше творити добро.

Адвокат Михайло Присяжнюк впевнений, що добрі і корисні справи слід починати робити самому, а інші обов’язково візьмуть правильний приклад. Експерт проектів СТБ зазначив, що замінив всі лампочки в своєму будинку на енергоощадні, адже це дійсно допомагає значно зекономити на електриці. Таким чином він хоче показати, що можна не тільки економити свій бюджет, але і знизити енергоспоживання в рамках країни. Звичайно, якщо до такої акції приєднаються всі свідомі українці.

Читайте також: Новий тренд 2016 року – волосся, що світиться

hxePJ4k

«Упевнений, що реальні зміни в світі починаються з кожного з нас !! Ну що, як казав герой мого дитинства Гагарін: «поїхали!». Естафета добра! Друзі, В’ячеслав Узєлков, Юлія Бортник, Тетяна Литвинова, приєднуйтесь! #estafeta_dobra», – написав експерт на своїй сторінці в соціальній мережі. Також він запропонував кожному хоча б на годину вимкнути світло в будинку, щоб не витратити зайві кіловати.

7gl

Естафету добра продовжила і Ксенія Бугримова, керівник творчого об’єднання, який займається виробництвом таких проектів, як «Київ вдень и Вночі», а також «Герої & Коханці»: «19 березня всесвітня ГОДИНА ЗЕМЛІ! Хто зі мною? Давайте починати бути свідомими. #estafeta_dobra з Svitlana Paveletskaya, Аліна Астровська, Pur Pur», – поділилася Ксенія в фейсбуці. Вона запропонувала всім охочим приєднатися до світової акції «Година землі» 19 березня о 20:30, оскільки це нескінченно важливо для планети.

Приєднуйтесь і ви! Почніть естафету добра і користі, а потім передайте її своїм друзям.