Ектор Хіменес-Браво відкрив ресторан BАО в Києві

Телеканал СТБ

Жилет китайського воїна, луска дракона, водоспад, два каміни, повністю відкрита кухня та неймовірні страви – авторський ресторан світового шеф-кухаря вражає з першого погляду. Чому Ектор обрав для свого першого українського ресторану саме китайську кухню? У чому унікальність цього проекту? Редакція сайту STB.UA побувала на закритій презентації ресторану і готова розповісти вам все про ресторан з перших вуст.

Эктор Хименес-Браво и его команда приветствуют гостей в ресторане BAO

Эктор Хименес-Браво и его команда приветствуют гостей в ресторане BAO

Символічно, що Ектор Хіменес-Браво відкрив двері свого ресторану саме 9 лютого – з початком китайського Нового року, адже саме сучасна китайська кухня стала основою цього кулінарного проекту. Концепт ресторану BAO складно описати в двох словах, але це відображення атмосфери і енергії трьох міст – Нью-Йорка, Гонконгу і Сингапура. Так, ви ж запитували про назву – Ектор розсміявся і відповів, що це ж Браво, без «р» і «в».
Однією з головних фішок ресторану є найдовший стіл у Західній Європі. Саме за такими столами в багатьох країнах світу люди зустрічаються, спілкуються, знайомляться, обговорюють події і страви. Стіл знаходиться прямо по центру ресторану і це означає тільки одне: для колективу ресторану BAO, гості – центр уваги. Над столом – різнокольорові лусочки дракона, який пірнає в воду. Для нас, тих, хто знає Ектора вже майже 7 років (так-так, наш улюблений світової шеф вже так довго в Україні), в кожній деталі ресторану відчувається його душа, енергетика, любов до своєї справи.

ND3_5194
Про меню можна написати цілу книгу. Спочатку в ньому було 200 страв і тільки після 9 місяців кулінарних пошуків, 3 місяців навчань кухарів і 20 закритих кулінарних дегустацій, в меню залишилися 50 найкращих і найвишуканіших страв. Ектор як завжди вразив нас своєю педантичністю. Рівень освітлення, відтінки в інтер’єрі, китайські порцелянові фігурки, кілька залів і неймовірна вбиральня – все задумано Ектором і знаходиться під його чуйним контролем. «Для жінок у нас є подарунок: коли ви миєте руки в нашому ресторані, перед вами – водоспад. Такий свіжий і красивий. Ми хочемо, щоб в кожному куточку ресторану ви знаходили натхнення », – каже Ектор Хіменес-Браво.

_MG_1874
І найголовніше, незвичайне і унікальне місце в ресторані BAO – відкрита кухня. Не просто частина кухні, де для вас готують смажений рис або рибу, як у багатьох ресторанах. А саме повністю відкрита кухня – ви можете оцінити чистоту, побачити, з яких продуктів для вас готують, хто з кухарів яким процесом займається. З усіх трьох залів видно кухню – з верхнього залу – вид зверху і нам здається, що такого ми ще ніде не бачили. Крім того, зазвичай, на кухні мало місця, а в BAO, здається, кухня – як окремий зал, як пам’ятка і як символ цілковитої відкритості і чесності.

_MG_2199
У маленькому залі (це улюблений «інтимний» зал Ектора), є маленький камін і дуже затишні столики для романтичних зустрічей. А в залі на другому поверсі – яскрава інсталяція «жилет китайського воїна» – вона відображає силу і міць китайської культури, глибину стародавніх традицій.

_MG_1951
Азіатська витонченість страв, авторське оформлення подачі і вибух різних смаків – в своєму ресторані Ектор відтворив улюблені страви сучасної китайської кухні для України. Ми досі пам’ятаємо вишуканий смак качки по-пекінськи та сміливі смакові відтінки неймовірно ніжних десертів. Якщо ви готові до гастрономічних відкриттів – ресторан BAO вже чекає вас. Як говорить Ектор: «Ми створили для вас те, до чого ви захочете бути причетними кожен день. Це і натхнення, і нові смаки, і наша любов до вас! ».

_MG_2221

_MG_2296

_MG_2287

_MG_2310

_MG_2319

ND3_5210

ND3_5244

ND3_5377