8 розповсюджених міфів про сало

Телеканал СТБ

Середньовічні ченці говорили, що «сало і свиня так пов’язані один з одним, як виноградна лоза і вино». Сало не тільки їли, а ще й робили з нього свічки. При свічках ченці переписували книги – так в мороці середньовіччя сало допомогло передати нам світло культури. Представляємо добірку міфів і фактів про сало.

salo-domashnee-kafe-premera

Міф 1: «Від сала набирають вагу»

Набирають вагу не від сала, а від його кількості! Якщо ви ведете звичайний сидячий, або близький до того спосіб життя, вам належить їсти 10-30 грамів сала на день. Якщо ж ви страждаєте ожирінням, вам пропонується низькокалорійна дієта  – не більше 10 грамів сала на день.

Найкорисніше сало – просто солоне, з часником чи перцем. Добре і копчене, але тільки «домашнім способом», з димком. На м’ясокомбінатах сало, грудинку та інші свинячі принади коптять в рідині, і це шкідливо, властивості продукту змінюються не в кращий бік.

Міф 2: «Сало – важка їжа»

Не зовсім так. У здорової людини свиняче сало дуже добре засвоюється і не перевантажує печінку. Взагалі найцінніші для нас жири – це ті, що плавляться при температурі нашого тіла, тобто близько 37 градусів. Вони повніше і швидше за всі інші перетравлюються і всмоктуються. Їх список якраз і очолює свиняче сало.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Диетический фалафель от звездного тренера Аниты Луценко

Міф 3: «У салі суцільний жир»

І прекрасно! Тому що це чудова структура – підшкірний жир, в якому збереглися клітини і біологічно активні речовини.

Наприклад, найцінніша з жирних кислот – поліненасичена арахідонова кислота. Вона зустрічається дуже рідко, в рослинних оліях її взагалі немає.

Прожити ж без неї ніяк не можна. Арахідонова кислота входить до складу всіх клітинних мембран і потрібна серцевому м’язу. До того вона важлива для гормонів, імунних реакцій і холестеринового обміну.

Не забудьте про жиророзчинні вітаміни: А (його тут до 1,5 мг на 100 грамів), D, Е, а також каротин. У підсумку біологічна активність сала в 5 разів вище, ніж в олії. Так що взимку «свинячий продукт» – якраз те, що треба для підтримки життєвого тонусу та імунітету.

Міф 4: «Це страшний холестерин»

Так, він тут присутній, але навіть менше, ніж у коров’ячому маслі. І нічого страшного в ньому немає. Думаєте, негайно почне відкладатися на стінках артерій і почнеться атеросклероз? Нічого подібного! Лікарі давно встановили, що кількість холестерину в крові і тканинах мало залежить від того, скільки ви його з’їли. Ця речовина чудово синтезується, навіть якщо ви взагалі її не їсте.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 самых полезных и вредных поз для сна

Міф 5: «Здоровий жир – тільки рослинний жир»

На частку жирів повинно припадати приблизно 30% калорій за день. (Зверніть увагу: не з’їдати 30% жирів, а отримувати від них 30% всієї енергії). Простіше кажучи – 60-80 грамів на день. І серед них лише третина – рослинні жири. Нам потрібно 10% поліненасичених жирних кислот, 30% насичених, і цілих 60% мононенасичених. Таке співвідношення кислот є в: так-так, свинячому салі, а також в арахісовій та оливковій олії.

Міф 6: «Смажене сало шкідливо»

Так, при смаженні сало втрачає частину своїх корисних властивостей і набуває токсинів і канцерогенів. Але і рослинні олії поводяться не краще. Варто їх ненадовго нагріти, як вони різко перестають засвоюватися. А ось підігріте сало навпаки, засвоюється краще, ніж холодноме або гаряче-смажене. Так що вихід простий: сало треба не смажити до стану шкварок, а гріти на слабкому вогні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Американские мясные оладьи от Бориса Барского

Міф 7: «З хлібом? Ні в якому разі!»

Парадокс: сало з хлібом – якраз те, що лікар прописав! Зрозуміло, маються на увазі не булочки-пампушки, а зерновий хліб, з борошна грубого помелу або з додаванням висівок. Звичайно, це для здорових людей, не страждаючих від надмірної ваги і проблемами з травленням.

А ось гастрономічні радості на кшталт бекону класти на хліб дійсно не варто. Вони взагалі при схудненні дозволені у мікроскопічних кількостях.

Міф 8: «Краще під горілку»

Ось це чиста правда – сало прекрасний супутник алкоголю. Головним чином тому, що воно не дозволяє швидко сп’яніти. Жирненьке сало обволікає шлунок і не дає напою з градусами миттєво там всмоктатися. Звичайно, алкоголь все одно вбереться, але вже пізніше, в кишечнику, і поступово.

Спиртне ж, зі свого боку, допомагає швидше переварити жир і розкласти його на компоненти.

Джерело: Fresher