Правило, яке допоможе зупинити шопоголіка

Телеканал СТБ

Якщо ви не можете вийти з магазину без покупки, з цим треба терміново щось робити. Фінансові експерти в цьому вам допоможуть. Вчені з Університету Каліфорнії в Лос-Анджелесі знайшли спосіб утримувати людей від покупок і контролювати бажання витратити гроші.

kCPYx5ea_inettools.net_resize_image

Вони виявили, що дотик до об’єкта створює відчуття, що річ вже належить нам. Саме тактильні відчуття викликають у вас непереборне бажання зробити покупку. Тому, доторкнувшись до якогось товару в магазині, а вже тим більше примірявши одяг, бажання купити його зростає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Что делать, если жена – транжира?

Фінансові експерти вигадали «правило одного пальця». Ви можете чіпати все, що завгодно, але тільки одним пальцем! Так ви задовольните своє бажання доторкнутися, але не відчуєте себе володарем речі, і не понесете її на касу. Доведено, що дотику одним пальцем достатньо для того, щоб отримати інформацію про річ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как не дать другим манипулировать собой

Ще 5 років тому, вчені виявили, що люди звикають чіпати речі в дитинстві, коли це допомагає зібрати інформацію про незнайомий предмет. У ході дорослішання інстинкт нікуди не зникає. Нам, як і раніше, важливо торкатися до речей, щоб оцінювати їх, а потримавши щось у руках, важче від цього відмовитися.

Джерело: Cosmopolitan