Службовий роман: всі «за» і «проти»

Телеканал СТБ

Де ще знайомитися молодим і амбітним кар’єристкам, як не на роботі? Якщо ви теж роздумуєте над тим, щоб завести роман з симпатичним колегою, прочитайте цю статтю – вона допоможе вам зважити всі «за» і «проти».

imgonline-com-ua-resizeH3nxqdR5SWip (1)

Через те, що більшість жінок витрачають левову частку свого часу на побудову кар’єри, питання про те, де шукати любов, все частіше залишається без відповіді. У такому випадку стосунки з колегою здаються зовсім непоганою ідеєю, хоча і сумнівів викликають чимало. Щоб допомогти вам розібратися, ми вирішили коротко проаналізувати найкращі та найгірші сторони в службовому романі:

Плюси:

Можливість бачити його кожен день. Ви прокидаєтеся вранці з думкою про важкий майбутній день, але тут же починаєте посміхатися, тому що сьогодні побачите його! Це змушує вас тут же вистрибнути з ліжка, надіти свій кращий офісний наряд і підстрибом мчати на роботу. N.B. Для когось цей пункт буде скоріше недоліком, але про це пізніше.

Дізнатися все. Робота у великій (або навіть не дуже) компанії дає можливість знайомитися і спілкуватися з великою кількістю чоловіків зокрема, і людей в цілому. Крім того, ви можете якийсь час спостерігати за вподобаним красунчиком і «мотати на вус» те, як він спілкується з колегами, досягає цілей і поводиться в конкурентному середовищі.

Читайте також: Что сказать подростку с разбитым сердцем?

Флірт, як двигун прогресу. Немає нічого більш мотивуючого і надихаючого, ніж хороша порція флірту. З бойфрендом-колегою можна регулярно обмінюватися дотиками, пристрасними поглядами і поцілунками крадькома, щоб потім розбігтися кожен у своїх справах.

Мінуси:

Можливість бачити його кожен день. У той час, як цей пункт може бути незаперечним плюсом, він також може стати і головним недоліком роману з колегою. Мало того, що іноді вам не хочеться виглядати, як супермодель, збираючись на роботу, так ще й спільний проект з вашим новим бойфрендом може обернутися справжнім провалом. Тоді доведеться розбиратися, хто винен і що робити – після подібних випробувань ще не зміцнілі стосунки можуть закінчитися.

Цей незграбний момент. Бути може, ваша компанія не має нічого проти дружніх і романтичних відносин на новому місці, але ніхто не говорить про ту напруженій обстановці, яка виникає, якщо вони розпадаються. Заздалегідь орієнтуватися на невдачу не варто, але все ж будьте готові «тримати обличчя», якщо щось піде не так.

Читайте також: Узнайте свой идеальный цвет волос

Третій зайвий. Під час душевних офісних посиденьок ви раптом дізнаєтеся, що у «вашого» Валєри є дружина і двоє чарівних діточок або кохана дівчина, сексапільна телеведуча з музичного каналу. Все, ваш світ котиться до біса, а щастя було так близько. І як після цього ходити на роботу? Як би там не було, кохання рідко піддається аналізу, а також має властивість долати на перший погляд непереборні труднощі. Зрештою, якщо працювати разом стане зовсім складно, хтось може перейти в іншу компанію.

Джерело: Cosmopolitan