Вірні ознаки того, що стосунки з чоловіком не складуться

Телеканал СТБ

Можливо, ви подобаєтеся йому, але недостатньо для того, щоб побудувати стосунки. Жінка зустрічає чоловіка, вони знайомляться, закохуються одне в одного, живуть довго і щасливо … Звучить, як казка, так? На жаль, все не так просто. Намагатися розшифрувати дивну поведінку нового потенційного бойфренда складно і набридливо – ви не розумієте, чи керується він якоюсь витонченою стратегією чи йому просто на вас байдуже. Щоб полегшити вам життя, ми зібрали кілька «червоних прапорців», які говорять про те, що у вас з ним, швидше за все, нічого не вийде.

846CC28D8377BE78AA6C90EB12F1C3_h498_w598_m2

Ви часто робите перший крок

Навіть занадто часто. Насправді, у вашій ініціативі немає нічого поганого, але відсутність інтересу з його боку пригнічує і багато що говорить про його справжнє ставлення до вас. Те ж стосується до ситуації, в якій ви зустрічаєтеся тільки тоді, коли зручно йому. Вибачте, але є шанс, що ви можете бути для нього просто запасним варіантом, про який він згадує тільки тоді, коли йому нудно.

Читайте також: 33 шикарных снимка, сделанных в нужный момент

Ви рідко спілкуєтеся

Він дуже рідко вам дзвонить і з великим запізненням відповідає на повідомлення, а коли ви разом, то він весь час дивиться в свій телефон. Очевидно, що спілкування з вами не входить до списку його пріоритетів.

Читайте також: 25 смешных фотобомб

Він не знайомить вас з друзями та родиною

Ви начебто його кохана, але секретна. Спочатку нічого поганого в цьому немає, але почекайте півроку-рік, і ви зависне в підвішеному стані без права що-небудь вимагати.

Читайте також: 5 простых правил, чтобы вырастить детей оптимистами

Він говорить з вами про інших жінок

З одного боку, він може просто перевіряти вашу реакцію, але посудіть самі: грубо говорити про стосунки з іншими в той час, коли він нібито впадає за вами!

Джерело: Cosmopolitan