5 секретів успішного флірту для жінок

Телеканал СТБ

Все ще соромитеся зробити перший крок і почати фліртувати з потенційним чоловіком своєї мрії? Наші прості поради змінять ваше особисте життя назавжди.

Dc2b87uq_inettools.net_resize_image

Озирніться довкола

Не обмежуйте свої шанси познайомитися з кимось в барі, прийшовши туди і сівши на перше-ліпше вільне місце. Озирніться довкола, пройдіться по бару і присядьте біля стійки – ваше завдання знаходитися в максимально відкритому просторі, а не в тихому й затишному куточку.

Читайте також: Антисоветы для женщин: как разрушить свой брак?

Очі в очі

Найпростіший, і в той же час дієвий флірт-спосіб – це зоровий контакт. Психологи, теоретики і практики сходяться в одному: правильно подивившись чоловікові в очі, можна показати йому свою зацікавленість і спровокувати його на знайомство. Крім того, дослідження показують, що людина, що прямо і відкрито дивиться іншому в очі, сприймається ним, як більш приваблива. Чим триваліше погляд, тим сильніше тяжіння.

Читайте по губах

І не тільки по губах. Схрещені руки, стиснуті губи, опущені вниз очі демонструють оточуючим, що ви закриті до спілкування і не хочете йти з кимось на контакт. Слідкуйте за тим, щоб поза була розслабленою і відкритою (не схрещені руки і ноги), а посмішка – привітною. До речі, між вами і співрозмовником не повинно бути ніяких перепон (коктейль, який ви тримаєте на рівні грудей або смартфон – наочний приклад таких перешкод).

Читайте також: 8 фактов об измене, которые должен знать каждый

Більше тексту!

Коли запитуєте щось у чоловіка, будуйте питання так, щоб він не міг відповісти на нього односкладово («так» чи «ні») – це збільшує ваші шанси на розвиток діалогу та його трансформацію в щось більш відкрите і дружнє. Орієнтуйтеся на «що», «де» і «як» – питання з цими словами набагато результативніші. Головне, не перестаратися – ви ж не інтерв’ю в нього берете.

Впевненість передусім

Якщо під час розмови з чоловіком ви будете стояти і переживати, чи не занадто у вас коротка сукня або про те, чи бачить він ваш прищик на підборідді, це спілкування, швидше за все, закінчиться нічим. Насолоджуйтесь процесом, стримайте свої очікування (цей чоловік не обов’язково мусить з вами одружитися) і випромінюйте впевненість – тоді він перед вами точно не встоїть.

Джерело: Cosmopolitan