Рейтинг найдружелюбніших кішок

Телеканал СТБ

Плануєте завести кішку, але не знаєте, яку породу обрати? Ми поділимося з вами списком найбільш дружніх порід кішок.

6YkfpHRS_inettools.net_resize_image

Кожній кішці властиві особливі риси характеру, які виходять за межі стандартів, характерних для породи. Але якщо ви вирішили завести домашнього улюбленця, який стане вашим другом, ознайомтеся з цим списком найбільш дружніх порід кішок.

12. Екзотична короткошерста

2SLpMfKJ_inettools.net_resize_image

Хочете кішку, яка буде спокійно лежати і зігрівати ваші коліна довгими зимовими вечорами? Екзотична короткошерста з радістю візьме на себе цю турботу. Ця порода славиться своєю прихильністю до господарів. Кішки ходять за людиною колами і раді приймати ласку, коли випаде шанс.

Ці тварини з настороженістю ставляться до всього, що проявляє занадто велику активність. Тому часто потрібен якийсь час, щоб екзотична короткошерста звикла до дітей і гостей в будинку, які хочуть її пообіймати.

11. Абіссинська кішка

9EK4Vmmm_inettools.net_resize_image

На відміну від екзотичних короткошерстих, абіссинські кішки дуже активні. Вони неймовірно кмітливі і грайливі. І не принципово, хто складе компанію в грі, вони однаково швидко знаходять мову з людьми різного віку, членами родини і навіть незнайомцями.

Ці якості роблять абіссинську кішку хорошим вибором для батьків, які хочуть завести тваринку на радість своїм дітям.

10. Персидська кішка

h7fOkTrn_inettools.net_resize_image

Персидські кішки дуже ніжні, немов народжені для ласки. Вони швидко прив’язуються до господаря, але так само швидко остигають, якщо той поводиться з ними грубо.

Перські кішки не люблять шуму, але все ж їм подобається перебувати в центрі уваги оточуючих.

9. Російська блакитна кішкаUrbsxsDK_inettools.net_resize_image

Російські блакитні кішки – це справжні аристократи. Граціозність і інтелігентність дозволили їм стати однією з найпопулярніших порід в світі.

Ці кішки люблять грати і бути частиною всього, чим займається господар, і навіть ділити з ним ліжко. Варто кішці цієї породи відчути ваше тепле ставлення до неї, і вона не буде відходити від вас ні на крок. За своєю природою російські блакитні кішки дуже обережні і не поспішають ставати об’єктами уваги на «громадських заходах» в будинку. Але варто їм звикнути до обстановки, і вони виходять і з радістю приймають тепло оточуючих.

8. Бурманська кішка

elgFgprH_inettools.net_resize_image

Бурманська кішка, як жодна інша, залежить від уваги оточуючих і швидко його отримує завдяки своїй чарівності. Кішки цієї породи – вдячні слухачі: вони можуть годинами лежати у вас на колінах і спокійно слухати все те, що ви їм говорите.

Читайте також: Эффективный японский способ снять стресс на работе

Їх залежність від уваги настільки велика, що вони готові її приймати абсолютно від усіх, хто тільки запропонує (навіть від інших улюбленців). З цієї причини експерти настійно рекомендують заводити ще одну тварину, щоб вона склало компанію бурманской кішці, якщо господаря довго не буває вдома.

8. Сіамська кішка

1THXBpvK_inettools.net_resize_image

Сіамські кішки характером дуже нагадують бурманських (так само жадають спілкування), але є у них і відмінна риса – підвищена допитливість. Сіамські кішки не тільки вимагають уваги господаря, але і хочуть бути частиною всього, що він робить. Вони щасливі розділити турботи по будинку, прийом їжі і перегляд телевізійних програм.

Через наявність широкого кола інтересів ці кішки легко знаходять спільну мову з оточуючими і часто своєю поведінкою нагадують собак. До речі, кішок цієї породи нерідко вигулюють на повідку.

6. Сомалійська кішка

FnCFe6rM_inettools.net_resize_image

Сомалійські кішки дуже активні. Вони люблять грати і роблять це з усіма, хто виявляє інтерес. Високий рівень енергії та уваги робить цю породу ідеальною для дресирувань.

Хоча сомалійські кішки люблять увагу з боку оточуючих, вони не раді отримувати її від інших хатніх тваринок. Ідеальні умови для цієї кішки – коли вона єдина тварина в будинку і вся увага дістається лише їй.

5. Регдолли

bkdCZJt4_inettools.net_resize_image

Регдолл в перекладі означає «ганчир’яна лялька». Таку назву породі дали тому, що її представникам властиво розслабляться до стану ганчір’яній ляльки, коли вона приймає будь пози, які ви для неї оберете. У такому стані кішку можна гладити, обіймати, і вона не буде чинити опір.

Ці кішки сильно прив’язані до господаря, не терплять самотності і достатньо кмітливі, щоб розуміти інтонацію і привчитися до туалету.

4. Бірманська кішка

9UuH1Vo3_inettools.net_resize_image (1)

Бірманські кішки за характером пустотливі і в той же час дуже віддані господареві. Вони швидко адаптуються до нових умов, люблять грати з дітьми, обніматися і лащитись. Дуже легко знаходять спільну мову з гостями.

Варто відзначити, що кішки цієї породи не люблять довго лежати на колінах у господаря, зате отримують задоволення, коли їх гладять по голові.

3. Менська кішка

mDjY1ON7_inettools.net_resize_image

Ці кішки не мають хвоста, але з цього приводу у них немає комплексів. Вони дуже товариські, розумні і спостережливі. Люблять приймати участь у всіх заходах, які проходять будинку. Обожнюють грати і нові іграшки. Ці кішки потребують компанії і особливо цінують тих, хто виявляє до них увагу.

2. Мейн-кун

rgZEOPc1_inettools.net_resize_image

Мейн-куни з радістю проводять час з усіма, хто тільки запропонує, і неважливо, людина це чи тварина.

Ці кішки легко переходять від стану грайливості до повного розслаблення і насолоди пестощами господаря. Вони відмінні супутники в подорожах і дуже легко звикають до повідця.

1. Сфінкс

hsHU9N77_inettools.net_resize_image

Ці безшерстні кішки готові загравати з усіма, аби отримати ласку і увагу. Це робить їх однією з найбільш дружніх порід.

Сфінкси не люблять проводити час на самоті, тому прагнуть «допомагати» господареві у всьому, що він робить. Голодні до любові, кішки цієї породи славляться своїми смішними вчинками, зробленими тільки заради того, щоб отримати увагу і ласку свого господаря.

Джерело:Лайфхакер, Mom.me