Слава Фролова запрошує на зустріч усіх бажаючих допомогти Арт-Пікніку

Телеканал СТБ

23 липня о 18.00 в Книжковому просторі, відбудеться організаційна зустріч з постійнімі відвідувачами парку, які готові допомогти зберігти це прекрасне місце.

Другий місяць в парку Пушкіна проходити соціально-культурний проект «Арт-Пікнік». За цей час організаторами була виконана величезна робота, тисячи городян пріїжджають в парк, щоб навчитися новому, відволіктися від своих проблем и дати своим дітям нові знання.

Сподіватися на міські бюджети на утримання парку не доводиться, тому є один способ зробити місто красивим, чистимо, затишним и безпечним – це самим взяти за нього відповідальність. Громадянське патрулювання парку, прибирання територій, контроль за п’яними гостями, запобігання розклеювання и прибивання до дерев оголошень, розпалювання багатть – все це і багато іншого, тепер кожен может взяти на себе. Так як проект є громадською ініціативою, в ньому вже задіяно багато людей, але він стане тільки кращим, якщо його ряди попвнять небайдужі громадяни.

На зустрічі зі Славою Фроловою та організаторами Арт-Пікніка можна буде обговорити ваші пропозиції, ідеї та всі важливі питання.

Зустріч відбудеться 23 липня о 18:00 у Пушкінському парку, в Книжковому просторі.