На Арт-Пікнік стартував фестиваль латиноамериканської культури

Телеканал СТБ

Міжнародний напрямок на Арт-Пікніку спільно з Латиноамериканською Асоціацією (Asociación Latinoamericana) приготували для вас Тиждень латиноамериканської культури.

Найбільший фестиваль латиноамериканської культури в Україні пройде в Києві з 15 по 19 липня в парку Пушкіна. Відвідувачів фестивалю під відкритим небом чекають 5 незабутніх днів, наповнених латиноамериканською музикою, танцями, цікавими лекціями, майстер-класами, яскравим шоу і чарівною атмосферою.анонс латинамериканская

Виступи кращих виконавців, таких як: Tony Remol, DJ Lil Kraze, MC Maikol “100% Ache Cubano”, Emil Ganiyev і багатьох інших не дадуть можливості сидіти на місці і не залишать байдужими, як любителів Латинської Америки, так і тих, хто стикається з цією культурою вперше. Упродовж тижня для вас будуть звучати запальні мелодії сальси, бачати, меренги, тверка, куббатон, реггетона, зумби, денсхолла і, звичайно, бразильські ритми. Презентації представників латиноамериканських дипломатичних місій та земляцтв в Україні будуть чергуватися з фольклорними номерами і дегустацією національних страв. А підігрівати атмосферу будуть провідні Reinaldo Powell і MC Barthez.

З детальною програмою заходів в парку Пушкіна можна ознайомитися на сайті Арт-Пікніка.