Як вибрати правильний сонцезахисний засіб?

Телеканал СТБ

Літо в самому розпалі і бажаючих поніжитися під теплими променями, хоча б на міському пляжі, стає все більше. Проте лікарі попереджають: виходити на сонце без спеціального захисту не можна. Отримати гарну рівну засмагу, не зашкодивши власному здоров’ю, допоможе правильно підібраний сонцезахисний засіб.

Всі показники SPF вище 50 просто рекламний хід і в сучасній класифікації повинні позначатися як 50+ оскільки дають однаковий 99-відсотковий захист. З ними загар практично не проявляється, оскільки вони блокують і UVA-промені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно харчуватися влітку?Загар

У дітей, підлітків і літніх людей вироблення меланіну відбувається досить повільно, тому їх шкірі потрібен захист з більш високим SPF. На початку сезону варто вибирати засіб з більш високим SPF і тільки, коли шкіра звикне до сонця, поступово знижувати його.

А ось для шкіри обличчя краще залишити засіб з більш високим SPF. Тонка ніжна шкіра обличчя потребує додаткового захисту.

Наносити засіб краще не на пляжі, а хоча б за хвилин 15-20 до виходу на сонце – тоді воно встигне подіяти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 золотих правила літнього догляду за волоссям

летний загар

Відновлювати засіб на шкірі варто кожні дві години – коли ми купаємося, користуємося рушником, захисний шар порушується. Не варто шкодувати засіб, все одно його терміну придатності вистачить тільки на один сезон.

Не зайвим буде і засіб після засмаги, яке містить пантенол, вітаміни С і Е, протизапальні компоненти, який допоможуть заспокоїти шкіру після досить агресивного впливу сонця.