Головні лайфхаки цього літа!

Телеканал СТБ

Літо в самому розпалі і крім відпусток, пляжів і дачних вечірок, в цей час нас підстерігає маса дрібних, але неприємних побутових проблем. На щастя, від більшості з них можна легко позбутися.

1.Приготувати колу або будь-який інший напій з льодом можна, якщо в порожню пляшку налити третину води, покласти набік і заморозити. Тепер ви можете додати в цю пляшку абсолютно будь-який напій до смаку.

bottle-666973_640

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно харчуватися влітку?

2.Якщо треба охолодити напій в пляшці, оберніть його вологим папером для випікання, вже через 10 хвилин в холодильнику напій стане прохолодним.

3.Від мурах допоможе невелика кількість зерен попкорну перемелених в блендері в борошно. Просто висипте пару ложок борошна недалеко від їх основних стежок і проблема зникне сама собою.

4.От комах також допоможе половинка лимона або лайма і зерна гвоздики. Застроміть їх в м’якоть цитрусового і забудьте про хімічні спреї.

aloe-vera-1045_640

5.Спастися від опіків і освіжити суху шкіру можна кубиками льоду з алое. Для цього змішайте екстракт алое з водою і заморозьте у формі для льоду.

6.Якщо вас вкусив комар, а спеціальних засобів не виявилося під рукою, злегка нагрійте чайну ложку і прикладіть до місця укусу.

air-2260_640

7.Не обов’язково встановлювати кондиціонер, охолодити повітря в приміщенні може і звичайний вентилятор – поставте перед ним кілька пляшок із замороженою водою. Або можете намочити наволочку і надіти її на вентилятор – ефект буде той самий.