Субота на Арт-Пікніку буде присвячена американській культурі

Телеканал СТБ

Вечір американського джазу, зустрічі з мандрівниками і розмовні клуби англійської – в ці вихідні на Арт-Пікніку.

4 липня святкується День незалежності США і ці вихідні в київському парку Пушкіна будуть присвячені американській культурі.

На Арт-Пікніку регулярно проходять тематичні заняття в розмовних клубах англійської мови. У суботу заняття пройде о 12:00, а в неділю о 15:00 пройде філософська бесіда “How to beat procrastination”.

А ще в суботу пройде акторський тренінг англійською мовою, о 16:00 театральна школа ProEnglish Theatre проведе заняття “How to Act”.

4.07

Чи доступна для українців освіта в США? Про це розкажуть у суботу о 18:00. А про секрети подорожі Америкою приходьте слухати через годину, о 19:00.

Не можна уявити американську культуру без джазу і без рока. У суботу вже з 16:00 на головній сцені гратимуть джаз, а в зоні SecretSpace всі вихідні будуть грати рок-гурти.

Традиційно вечір вихідного дня на Арт-Пікніку закінчується кінопоказами. У цю суботу тут покажуть американську класику – кінострічку «Трамвай« Бажання ». Цей фільм виграв 4 з 12 номінацій на Оскар, Марлон Брандо був названий кращим актором, а Вів’єн Лі – найкращою актрисою. Така подія не можна пропустити, приходьте і надихайтеся!

Адреса: Київ, проспект Перемогу 40, парк імені Пушкіна.

Детальну програму заходів можна подивитися на сайті Арт-Пікніка.