Головний режисер СТБ Максим Литвинов святкує свій день народження

Телеканал СТБ

Максима Литвинова недарма називають «українським Спілбергом» – директор компанія StarLightFilms, у минулому – режисер-постановник талант-шоу СТБ, режисер кліпів, серіалів і документальних фільмів чудово відомий телеглядачам своїми роботами.

Максим Литвинов в якості режисера попрацював на всіх талант-шоу СТБ – перші сезони «Танцють всі!», проекти «Україна має талант» та «Х-Фактор» були зняті під його керівництвом.

У 2011 році за другий сезон «Х-Фактора» Максим Литвинов отримав престижну українську нагороду «Телетріумф» у номінації «Режисер телевізійної програми».

Через два роки Максим став режисером-постановником номера Злати Огневич на конкурсі «Євробачення-2013». Тоді Злата посіла третє місце.Максим Литвинов

Також Максим Литвинов – директор компанії StarLightFilms, що знімає документальні фільми, кліпи, серіали. Максим – головний режисер серіалу «Швидка допомога» і сктечкома «Коли ми вдома». До речі, прямо зараз йдуть зйомки скетчів другого сезону.

Минулої осені Максим одружився, його обраницею стала арт-директор СТБ Ольга Нікітіна.

Редакція сайту STB.UA вітає Максима Литвинова з днем ​​народження і бажає йому творчих успіхів, нагород і невичерпного натхнення.