Колишня мешканка Прип’яті зняла емоційні кадри в зоні відчуження (ФОТО)

Телеканал СТБ

Аліні Рудій було всього рік, коли їй з батьками довелося покинути рідний дім. 

Колишня мешканка міста-примари Прип’ять Аліна Руда показала частину емоційного фотопроекту, в якому вона знялася на тлі рідних їй місць. Дівчині та її батькам довелося покинути свій будинок в 1986 році, коли стався вибух на Чорнобильській АЕС.

фото с зоны отчуждения

30-річна Аліна, яка проживає зараз в Берліні, вперше приїхала в зону відчуження в 2012 році. Тоді вона і зробила серію знімків, назвавши її Mon Amour (Моя любов – ред.) Найближчим часом дівчина планує знову приїхати в місто свого дитинства, щоб закінчити фотопроект на честь 30-ї річниці з дня трагедії на атомній електростанції.

ч32

 

ч41

«Я зробила фото в місцях, які так чи інакше пов’язані з моєю родиною – в нашій покинутій квартирі, на вулиці перед будинком, в поштовому відділенні, куди ми ходили з мамою», – розповіла Руда.

ч51

На одному зі знімків Аліна позує оголеною у своїй колишній квартирі. Таким чином вона хотіла показати «місце в якому з’явилася на світ, і де життя перевернулося з ніг на голову через катастрофу – це доказ того, наскільки людина вразлива від обставинами».

ч71

У другій частині свого фотопроекту Аліна Руда хоче зняти людей, які жили поруч з її сім’єю і працювали з її батьком на Чорнобильській АЕС. Колекція знімків буде випущена навесні наступного року, напередодні річниці аварії.

ч81Джерело: korupciya.com