У день молоді на Арт-Пікнік зіграють популярні українські музиканти

Телеканал СТБ

День молоді вже на цих вихідних, і відсвяткувати його просто необхідно на Арт-Пікнік! New Generation Weekend – це два божевільно веселих вихідних у парку Пушкіна. Ярмарок улюблених речей, дві музичні сцени, кіно під відкритим небом – все це ви знайдете в ці вихідні, 27-28 червня, на Арт-пікнік.

Онупко Виктор2

Фото: Онупко Виктор

З самого ранку починає свою роботу ярмарок TUT USE MARKET. Яскраві, молоді й талановиті українські дизайнери представлять свої творіння: вишиванки, чоловічий та жіночий одяг, шкіряні аксесуари, взуття, прикраси та багато іншого. Якісні, душевні і просто красиві речі від вітчизняних виробників будуть продаватися два дні поспіль, всю суботу і неділю.

У суботу з п’ятої години вечора почнуться концерти на головній сцені та в зоні SecretSpace. А в неділю музика почне грати вже в 15:30.

Крім того День молоді не обійдеться без спорту і танців. У суботу – йога, фолк-аеробіка, рукопашний бій, фітнес тай-бо й танці хастл. У неділю – вуличні танцювальні перфоманси, кундаліні йога, ушу та роликові ковзани.

Онупко Виктор8

Фото: Онупко Виктор

Традиційно на вихідних на Арт-Пікнік збирається кіноклуб під відкритим небом. 27 червня в 20:00 покажуть фільм режисера Ніла ЛаБут «Образ речей», а 28 червня в 21:30 – сучасне українське кіно, глядачі побачать альманах «Юність».

Крім цих заходів, на Арт-Пікнік пройдуть заняття та майстер-класи і по інших 13 напрямами. Нагадуємо, що всі заходи Арт-Пікніка, який цього року Слава Фролова проводить спільно з телеканалом СТБ, абсолютно безкоштовні. Приходьте родинами і беріть друзів!