Костянтин Томільченко розповів про своє нове захоплення музикою

Телеканал СТБ

Вчора на київському Арт-Пікніку пройшла зустріч з суддею проекту «Танцюють всі!», Креативним продюсером і ведучим шоу «Україна має талант» Костянтином Томільченко. Відомий хореограф і танцюрист відповів на всі запитання гостей Арт-Пікніка, приправивши свої відповіді гумором, завдяки чому півтори години неформального спілкування з ним пролетіли непомітно.

Читайте також: Костянтин Томільченко займеться постановкою номерів для Цирку дю Солей
IMG_5615

Виявилося, що, незважаючи на завантажений графік, Костянтин Томільченко знайшов для себе нове захоплення і тепер вчиться грати на фортепіано: «Якось разом з моєю дружиною Наталі ми вирішили, що треба прикрасити наш побут. Я вважаю, що пізнання світу через музику, особливо для дітей, є дуже важливим етапом виховання. Вийшло так, що я сам не граю на жодному музичному інструменті. Я питав маму, як так вийшло, невже я ніколи в дитинстві не хотів займатися музикою? Вона сказала, що не пам’ятає такого, хоча це дивно, враховуючи, що я вже давно відчуваю в собі тягу до музики. Я вирішив, що пора починати, знайшов старе фортепіано 60-х років і потихеньку почав вчитися. Зізнаюся, з репертуару мені найбільше подобається класика. Часу, звичайно ж, дуже мало. У музиці, як і в танці, потрібна техніка. Мало просто любити танцювати, треба приходити в зал і потіти, точно так само треба багато часу приділяти і практиці в музиці ».

Читайте також: Костянтин Томільченко – Цирк дю Солей це виклик для мене

IMG_5636

А ось в кіно грати телеведучий поки не планує: «У кіно зіграю, тільки якщо мені дадуть німу роль. Я можу все розповісти мовою тіла. Слова брешуть, а для мене це складно – я сам своїм словам не вірю. Нещодавно я спілкувався з театральним режисером, він мені розповів, як відбувається постановка спектаклю. Перша вичитка проходить взагалі без слів. Актори включають свою пластику, імпровізують, вживаються в образ. Для мене мова тіла первинна – ти ще нічого не сказав, але вже багато чого розповів. Так що мені підійде роль без слів».
IMG_5722Костянтин не залишив без уваги і питання про те, як проходить робота над танцювальними постановками: «Дуже часто мені треба прийти і розповісти вже готову ідею, тому я спочатку дивлюся, що можна зробити з цими артистами і підлаштовують постановку під них. Якщо говорити про виставу, то там є глобальна ідея, яку ви починаєте опрацьовувати разом. Артист такий же повноправний учасник, як і режисер, він точно так само повинен бути залучений в процес постановки. Постановник не повинен всім диктувати свою волю. Диктатурою можна багато досягти, але вона дає тільки короткочасний ефект ».
IMG_5675