Арт-Пікнік планує спільні заходи з учасниками талант-шоу СТБ

Телеканал СТБ

«Арт-Пікнік» на сьогоднішній день став найуспішнішою соціальною ініціативою в Україні. Головний організатор проекту Слава Фролова розповіла сайту STB.UA про подальші спільні плани ініціативи та телеканалу СТБ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-10 основних причин відвідати київський Арт-Пікнік в цього року

Як ви вибираєте людей, яким довіряєте ведення майстер-класів? Або будь-хто може звернутися до вас з проханням дозволити йому стати учасником «Арт-Пікніка»?

У кожного напряму нашого проекту є свій куратор. Куратори і роблять відбір тих, хто може стати ментором на проекті. Але звернутися може будь-хто, у нас для цього навіть є анкета в соціальних мережах.

Совместные проекты 2

Запрошували ви кого-небудь з учасників «Україна має талант» виступити на вашому «Арт-Пікніку»? Можливо, ще плануєте це зробити?

На відкритті у нас виступав Євген Хмара, один з найулюбленіших телеглядачами учасник минулих сезонів, а також одним з ведучих нашого відкриття був колоритний Женя Руденко з «Україна має талант-5». «Арт-Пікнік» регулярно запрошує учасників наших талантів і цей рік не буде винятком. Крім того спільно з телеканалом СТБ ми розробляємо серію заходів за участю зірок та учасників різних талант-шоу.

Совместные проекты

Як ви вибираєте, кого запросити в якості артистів?

Для цього у проекту є спеціальні куратори, які відповідають за цей напрямок. Одну зі сцен, (наш улюблений формат #secretspace) цього року буде курирувати команда молодих хлопців Concert.ua. Поки рано щось говорити про їхню роботу, ми тільки почали, але, думаю, все буде відмінно. Загалом, складнощів особливих немає, важливо тільки, щоб в артистів були відкриті дати і, щоб вони розділяли нашу ідеологію. Також молоді колективи можуть подати свою заявку на участь заповнивши спеціальну форму.

Анастасія Яковлєва

 

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля