На Арт-Пікніку пройде цікава зустріч з Костянтином Томільченко

Телеканал СТБ

Завтра всі гості «Арт-Пікніка» зможуть поспілкуватися в неформальній обстановці з суддею проекту «Танцюють всі!», телеведучим, танцюристом і хореографом Костянтином Томільченко! Зустріч пройде в рамках спеціального напряму «Цікаві зустрічі».

Щотижня на «Арт-Пікніку» проводяться зустрічі з відомими людьми: спортсменами, акторами, телеведучими, письменниками, співаками, художниками. Всі вони діляться з гостями «Арт-Пікніка» своїми історіями успіху і відповідають на їхні запитання.

Томильченко

У цей четвер з гостями буде спілкуватися прекрасний режисер-постановник і хореограф Костянтин Томільченко. Він пообіцяв провести зустріч у вільному форматі, де кожен зможе особисто поспілкуватися з ним і задати всі запитання: «Спочатку ми з організаторами домовлялися, що я буду спілкуватися з гостями про кар’єру, натхнення і творчість. Але я буду відштовхуватися від того, які мені будуть ставити питання. Чесно кажучи, мені не хотілося б проводити цю зустріч у форматі лекції на теми бізнесу або пошуку себе. Я просто хочу відповісти на ті питання, які мені зададуть, неважливо, якими вони будуть. Хочеться говорити про те, що буде цікаво гостям «Арт-Пікніка».

Не пропустіть можливість особисто познайомитися з Костянтином Томільченко в цей четвер, 11 червня, о 19:00 в парку імені Пушкіна на пр-т Перемоги!