Топ-10 причин відвідати київський Арт-Пікнік в цьому році

Телеканал СТБ

Минулої суботи за підтримки відбулося відкриття третього щорічного соціально-культурного проекту «Арт-Пікнік». Цього року проект запрацював в оновленому форматі, і ми зібрали основні, але далеко не всі причини, які пояснюють, чому варто відвідати «Арт-Пікнік» цього року.

Туди зручно добиратися

Арт-Пикник

«Арт-Пікнік» розташований в київському парку імені Пушкіна на проспекті Перемоги, поряд з метро «Політехнічний інститут». Зовсім близько є зручна парковка і вам не доведеться думати про те, де залишити машину. Все зроблено для того, щоб ви могли відволіктися від рутинних турбот і приємно і з користю провести час на «Арт-Пікніку».

Це безкоштовно

Арт-Пикник

Абсолютно всі заходи на «Арт-Пікніку» безкоштовні. Хочете записатися на прийом до психолога? Попрактикуватися в англійській мові або навчиться малювати гуашшю? На «Арт-Пікніку» ви не заплатите за це жодної копійки!

Там можна відпочити

Арт-Пикник

Тінисті алеї парку, зручні гамаки, свіжа зелена трава – «Арт-Пікнік» відмінне місце для тих, хто хоче відпочити тілом і душею. Навіть залишаючись в місті, ви можете влаштувати собі відмінний вихідний в один з теплих літніх днів.

Прийти туди можна з будь-якою компанією

Арт-пикникНа «Арт-Пікнік» ви можете прийти зі своїми дітьми, батьками, коханими або друзями. Майстер-класи та розваги настільки різноманітні, що кожен зможе знайти заняття на свій смак.

Там можна спробувати те, що ви ніколи не робили і забути про всі свої комплекси

Арт-Пикник

Чому б не почати танцювати саме цього літа? Або спробувати, нарешті, навчитися співати? Робити це ви будете разом з такими ж однодумцями, які, як і ви, хочуть спробувати щось нове.

Там можна почати нове життя

Арт-Пикник

Якщо ви давно планували освоїти асани йоги і кожен день починати з легкої аеробіки, то «Арт-Пікнік», якнайкраще підтримає вас в цих починаннях. Займатися спортом на свіжому повітрі набагато приємніше, а перевірити це твердження ви можете на найближчому майстер-класі «Арт-Пікніка».

Там можна дізнатися багато нового

Арт-Пикник

Цього літа ви можете суттєво поповнити свої знання про правильне харчування, йогу, можливості та перспективи західної освіти, ментальні відмінності європейців і багато-багато іншого.

Там можна зустріти нових знайомих

Арт-Пикник

Якщо ви завжди мріяли малювати гуашшю або освоювати бойові мистецтва, але ніхто і ніколи вас не підтримував, знайомство з однодумцями допоможе вам і надалі не кидати свої починання. Крім того, саме там ви зможете запитати професіоналів про все, що вас цікавить.

Там є спеціальні напрямки для дітей

Арт-Пикник

Цей пункт точно оцінять батьки, які давно замислюються про те, щоб направити творчу енергію свого чада в мирне русло. «Арт-Пікнік» пропонує безліч майстер-класів та гуртків спеціально для дітей.

Там можна пізнати себе

Арт-Пикник

Програма «Арт-Пікніка» побудована таким чином, щоб максимально повно і гармонійно охопити все, що може зацікавити сучасну людину: музика, кіно, література, зустрічі з цікавими людьми, духовні практики, спортивні вправи і багато іншого тепер до ваших послуг в будь-який день .