Де влітку займатися спортом на свіжому повітрі? «Арт-Пікнік» запрошує в гості!

Телеканал СТБ

Цього року «Арт-Пікнік» пропонує ще більше напрямків та майстер-класів, що дозволяють удосконалити своє тіло, знайти внутрішню гармонію і просто весело і активно провести час.

Спеціально для активних відвідувачів організатори розробили спеціальну серію майстер-класів: «Спорт: Розум і Тіло», яка об’єднує не тільки фізичні активності, але й духовні практики. Отже, які ж напрямки цього літа пропонують відвідати організатори третього «Арт-Пікніка»?

1) Духовні практики
sport-01

Навчити використовувати свої внутрішні ресурси, сформувати правильне мислення і поліпшити якість життя допоможе йога, соматика та інші духовні практики. Ви зможете на собі випробувати унікальні системи вправ, які допоможуть організму не старіти, боротися зі стресом і втомою і привести в гармонію свою свідомість. Окремо варто згадати про те, наскільки приємно займатися йогою, вдихаючи чисте ранкове повітря в тіні дерев київського парку імені Пушкіна.

2) Танець

sport-02

Цього року організатори так само постаралися зробити цікавими та різноманітними танцювальні майстер-класи. Не важливо, танцюєте ви все життя або займалися цим колись у дитинстві, обов’язково відвідайте хоча б один із запропонованих майстер-класів. Компанію однодумців, гарний настрій і заряд бадьорості ви гарантовано отримаєте!

3) Бойові мистецтва

sport-03

Напевно кожен з нас хоча б раз у житті уявляв себе в ролі супергероя голлівудських кінофільмів, що одним прийомом укладає на лопатки своїх супротивників. Бойові мистецтва одні з найдавніших практик, що мають особливу філософію. Долучитися до таємниць східних єдиноборств можна відвідавши один з майстер-класів «Арт-Пікніка».

4) Екстрім

sport-04

Спеціальна серія майстер-класів для любителів активного способу життя. У малих дозах екстрим корисний для здоров’я – нам часто не вистачає адреналіну в крові і його дозовані порції можуть додати фарб в наше життя. Ну, а якщо ви поки не готові випробувати екстрим на собі, 20 червня організатори запрошують усіх охочих подивитися Чемпіонат України з байк-поло.

5) Фітнес

sport-05

Спеціальні програми з фітнесу, аеробіки, боді-балету допоможуть навчитися з любов’ю піклуватися про своє тіло і завжди залишатися в прекрасній формі. Не важливо, коли ви качали прес або присідали востаннє, літо – відмінний час, щоб відновити тренування або спробувати щось новеньке. Крім того, заняття спортом на свіжому повітрі не зможе замінити жоден спортзал!

Детальний графік майстер-класів можна знайти на сайті «Арт-Пікніка».