На «Арт-Пікніку» виступлять кращі українські музиканти

Телеканал СТБ

Вже цієї суботи, 6 червня, стартує «Арт-Пікнік». На офіційному відкритті гостей чекають виступи улюблених артистів і традиційні безкоштовні майстер-класи, де кожен знайде заняття собі до душі.

«Арт-Пікнік» у Києві пройде вже втретє. Цього року наймасштабніший соціо-культурний проект переїхав в парк імені Пушкіна (пр-т Перемоги, 40). Перші заняття йогою і аеробікою заплановані вже на цю суботу на 10:00. З 11:30 розпочнуться заняття для малят і школярів: ліпнина, ейдетика, майстер-класи від дитячої театральної школи. У гостей буде можливість прийти на прийом до психолога, відвідати виставку фоторобіт і зайнятися живописом, прослухати пізнавальні лекції про здорове харчування і вихованні дітей.

О 14:00 Слава Фролова разом з керуючим партнером Максимом Бахматовим проведуть офіційну частину і розкажуть все про новий сезон «Арт-Пікніка».

А ввечері одночасно на трьох сценах виступлять піаніст-віртуоз Женя Хмара, гурту Qarpa, Dead Boys Girlfriend, Bahroma та оперна діва Олена Гребенюк.

У гостей «Арт-Пікніка» крім насиченої освітньої та культурної програми завжди є можливість повалятися в гамаках, почитати книги, подивитися кіно під відкритим небом і влаштувати пікнік на траві.

Вхід безкоштовний!

Детальний графік вікенду-відкриття можна знайти на сайті Арт-Пікніка.

У Києві літній сезон «Арт-Пікніка» проходитиме з червня по вересень в парку Пушкіна (пр-т Перемоги, 40)