YouTube-канал СТБ зламано та розміщено пропагандистський російський фільм про АТО

Телеканал СТБ

vvvvvv Шановні користувачі, у зв’язку з хакерською атакою на YouTube-канали проектів телеканалу СТБ, мы тимчасово обмежуємо доступ до відео (виключно на YouTube). Про відновлення роботи наших YouTube-каналів ми повідомимо додатково.

Сьогодні, 22 травня, YouTube-канал українського телеканалу СТБ було зламано зловмисниками, які видалили усе відео телеканалу і замість нього розмістили 28-хвилинний документальный фільм з логотипом телеканалу «Росія-1». Фільм присвячений антитеррористичній операції на сході України. Він носить виражений пропагандистський характер.

Компанія StarLightDigital (яка представляє інтереси СТБ на YouTube) вперше стикається з подібними методами ведення інформаційної війни і на даний момент, разом із сервісом YouTube досліджує проблему, відновлює стабільну роботу каналу та шукає методи попередження подібного у майбутньому . Технічні спеціалісты  ведуть розслідування по факту зламу акаунтів. Наші представники вже зв’язались з технічною підтримкою  YouTube з вимогою повернути управління усіма зламаними акаунтами, відновити контент та статистику.

Список зламаних каналів:

https://www.youtube.com/user/STBonline
https://www.youtube.com/user/VseBudeDobreUA
https://www.youtube.com/user/ViknaSTB
https://www.youtube.com/user/TheEkstrasensUA
https://www.youtube.com/user/GotTalentUA
https://www.youtube.com/user/TheXFactorSTB

Шановні користувачі, пробачте за тимчасові незручності!