Проекти СТБ перемогли відразу в трьох номінаціях Народної премії «Телезірка»

Телеканал СТБ

Нещодавно стали відомі переможці 11-ї Народної премії «Телезірка». За результатами голосування телеканал СТБ переміг відразу в трьох номінаціях.

У дев’яти номінаціях за перемогу боролися вісімдесят чотири номінанта, які в цілому зібрали вісімдесят тисяч голосів. Цього року телевізійні шоу не тільки розважали, а й підтримували, надихали і розповідали про тих, ким варто пишатися.

Так, в номінації «Серіали, які вас підтримували», з великим відривом переміг скетчком «Коли ми вдома», зібравши 42% голосів. На другому місці, зібравши 14% голосів, серіал Нового каналу «До смерті красива». Трохи поступившись йому, отримавши 12% голосів, третє місце посів ще один проект СТБ «Швидка допомога».

Телеглядачам полюбилися і актори, які зіграли в скетчкомі «Коли ми вдома». У номінації «Актори, які вас дивували» перемогла Катерина Кістень, зібравши 37% голосів. На другому місці Станіслав Боклан – актор отримав 21% голосів.

Самим надихаючим шоу, на думку телеглядачів, став «МастерШеф». Проект зібрав 32% голосів. Третє місце займає також проект СТБ – «Зважені та щаслівi-4», отримавши 15% голосів.