Віта Євтушина та Вікторія Волонтирець взяли участь у проекті «Збережемо Україну»

Телеканал СТБ

До Дня Незалежності України сіті-гайд Gloss.ua, спільно з VarenykyFashion, Leica Studio і фотографом Ярославою Прохоровою підготували незвичайний та оригінальний подарунок – фотопроект «Збережемо Україну». У проекті взяли участь відомі, сильні та успішні люди, які висловлювали слова підтримки нашій Батьківщині.

Телеканал СТБ не залишився осторонь і приєднався до проекту. Ведуча новин Віта Євтушина та керівник департаменту позаефірних промо Вікторія Волонтирець адресували рідній країні найщиріші та теплі слова!

1«Моя Україно! Ти подорослішала на рік, стала на новий і водночас тяжкий шлях. Він просочений слізьми, але має неймовірну силу духу. Саме зараз, у важку годину, ми показали всьому світові, що ми сильні, єдині, самобутні. Нехай ворог схаменеться, а ми, пом’янувши героїв, які віддали свое життя за мир, будемо рухатися вперед и станемо по-справжньому незалежною країною!»

745«Моя ніжна, сильна, тендітна дівчінко. Рідна. Близька. За останній рік, за який ти так подорослішала, ти стала ще ближче для всіх, хто тебе насправді любив. В тебе було багато сліз та суму, моя кохана, але ми теж виросли. Ми стали іншими, ми більше нікому не дамо тебе скривдити».

Проект «Збережемо Україну»

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля