Віта Євтушина та Вікторія Волонтирець взяли участь у проекті «Збережемо Україну»

Телеканал СТБ

До Дня Незалежності України сіті-гайд Gloss.ua, спільно з VarenykyFashion, Leica Studio і фотографом Ярославою Прохоровою підготували незвичайний та оригінальний подарунок – фотопроект «Збережемо Україну». У проекті взяли участь відомі, сильні та успішні люди, які висловлювали слова підтримки нашій Батьківщині.

Телеканал СТБ не залишився осторонь і приєднався до проекту. Ведуча новин Віта Євтушина та керівник департаменту позаефірних промо Вікторія Волонтирець адресували рідній країні найщиріші та теплі слова!

1«Моя Україно! Ти подорослішала на рік, стала на новий і водночас тяжкий шлях. Він просочений слізьми, але має неймовірну силу духу. Саме зараз, у важку годину, ми показали всьому світові, що ми сильні, єдині, самобутні. Нехай ворог схаменеться, а ми, пом’янувши героїв, які віддали свое життя за мир, будемо рухатися вперед и станемо по-справжньому незалежною країною!»

745«Моя ніжна, сильна, тендітна дівчінко. Рідна. Близька. За останній рік, за який ти так подорослішала, ти стала ще ближче для всіх, хто тебе насправді любив. В тебе було багато сліз та суму, моя кохана, але ми теж виросли. Ми стали іншими, ми більше нікому не дамо тебе скривдити».

Проект «Збережемо Україну»