Віта Євтушина вийшла заміж

Телеканал СТБ

Ведуча «Вікна-Новин» Віта Євтушина вийшла заміж за Віталія Скринського, редактора-аналітика Нового каналу. До того, як зіграти «телевізійне» весілля, Віта та Віталій зустрічалися три роки.

«Ми вважаємо неправильним влаштовувати гучне і пишне святкування, коли країна переживає нелегкий час, – каже Віта Євтушина. – Зіграли камерне весілля в колі рідних і близьких в минулу суботу. Коли вийшли з Загсу, прогримів грім і пішов теплий літній дощ, потім у небі з’явилася веселка. Ми віримо з чоловіком, що це хороший знак. Весілля зіграли в ресторані з красивою панорамою на місто. Спеціально такий шукали. Нам було важливо, щоб було багато простору, світла і відкривався запаморочливий вид з вікна. Сукню я вибрала у стилі Одрі Хепберн, тому що мені по душі вишукана простота. Мої колеги в театрі часом кажуть, що я навіть чимось схожа на Одрі…»

DSC_6059

Зараз Віта Євтушина робить акцент на кар’єру, тож про дітей поки не думає. Вони з чоловіком налагоджують сімейний побуті, а також планують вирушити у подорож по осінньому Поліссю. «У нас в Україні стільки гарних місць…» – говорить Віта Євтушина.

Сайт СТБ вітає молодят та бажає їм щасливого сімейного життя!