Михайло Присяжнюк відмічає два роки роботи на СТБ

Телеканал СТБ

Сьогодні, 18 серпня, юрист, експерт проектів «Один за всіх», «Вагітна у 16», «Все буде добре», «Врятуй нашу сім’ю», «Холостяк» Михайло Присяжнюк святкує професійний ювілей! Рівно два роки тому відбулася перша зйомка Михайла в проекті «Вагітна у 16» в якості експерта. Що змінилося за ці два роки і що дає Михайлу робота на телебаченні, про це дізналися журналісти сайту STB.UA.

Михайло, від імені редакції ми вітаємо вас, бажаємо творчих та кар’єрних успіхів, натхнення і радості від роботи. Поділіться, будь ласка, що ви відчуваєте в цей день?

Я вам чесно скажу, що цей день святкую, як день народження! Тому що СТБ для мене не канал, не робота, не телебачення, це щось більше. Я відчув його всією шкірою і нутром, відчув, свого роду, прийом у родину. Так і є, СТБ став для мене сім’єю. Причому, не просто мене прийняв, але і я пустив СТБ в свій будинок. Так що у нас велика «італійська» родина!

На своїй сторінці в соціальній мережі ви сказали, що забули про цей день, що і правда, настільки запрацювались, що забули?

Це абсолютно вірно! Я більше скажу, і про день народження свій забув. Мене рідні прийшли вітати і тільки тоді згадав. Приблизно також було і сьогодні: дружина з сестрою вітають мене, а я спросоння навіть не можу зрозуміти, в чому справа. Вони мені вручають торт, кажуть: «Вітаємо з двома роками!» І тут тільки я згадав. Так що цього року я забув дві дати!

Фото з соціальних мереж

Фото з соціальних мереж: родина готує привітання

Михайло, а ви пам’ятаєте, як це було два роки тому?

Пам’ятаю, звичайно. Ми дуже швидко познайомились. Пам’ятаю керівника Олю Котикову, директора ТО Марину Комаху-Пчолкіну, Дмитра Карпачова. Вони мене прийняли відразу в свою команду, що якраз не руку протягнули, а прийняли, сказавши: «Ти тут тому, що професіонал, розслабся і будь собою». І так і вийшло. Пам’ятаю, звичайно ж, цю першу запис, нам вдалося підійти з гумором, незважаючи на те, що тема була серйозною.

Будете відзначати цей ювілей?

Так, будемо. Це буде сімейна атмосфера, чаювання, друзів запрошу, і поговоримо про щось людському, близькому.

Родина Михайла Присяжнюка

Родина Михайла Присяжнюка

Ви за ці роки стали експертом на багатьох проектах, скажіть по секрету, який вам ближче, а який важче?

Для мене спочатку був важкувато проект «Холостяк». Це був мій перший «Холостяк», а для глядачів вже 3 сезон. Мені було складно. Але вже 4 сезон вийшов сімейним. Я розчинився в ньому і відчув себе на своєму місці. Це, напевно, і глядач відчув. А взагалі, до кожного проекту ставлюся по-своєму, виділити якийсь один мені складно. Коли мені вдається допомагати порадами з Надюшею Матвєєвої – я з задоволенням це роблю. Коли це були складні питання життя і смерті в проекті «Один за всіх» нам з Дмитром Карпачова вдавалося і там знаходити виходи, ми з ним із задоволенням рятуємо сім’ї. Та який проект не назви – мені всі рідні. Що говорити, якщо СТБ мене навчило готувати. Я в житті не заходив на кухню з цією метою, а Надя Матвєєва сказала: «Готувати будеш!» І я готую.

Що ще, крім оволодіння мистецтвом кулінарії, дала вам робота на телебаченні?

СТБ зробило мене ще ближче до людей. В принципі, я завжди був відкритий людям, ніколи не відрікався давати поради, слухати. Але СТБ зробило мене терплячішим. Я розумію, що кожна людська проблема, з якою до мене приходять, заслуговує окремої уваги і окремого підходу. Тому кожна проблема, з якою до мене зверитаються, розглядається мною педантично. Це забирає колосальну кількість часу, але додає неймовірного досвіду і мудрості.

Ольга Логвиновська