5 червня на СТБ прем’єра проекту про секс

Телеканал СТБ

5 червня о 22:25 на телеканалі СТБ стартує відверте студійне шоу країни про інтимні стосунки, в якому за допомогою кращих фахівців, незвичайних експериментів і новітніх технологій, будуть розбиратися самі інтимні і незграбні на перший погляд проблеми, і пояснювати шляхи їх вирішення. Формат проекту є власною розробкою телеканалу.

«На українському ТБ час від часу з’являлися проекти про секс, однак всі вони були орієнтовані на вирішення проблем молоді, яка тільки починає інтимне життя. І складається враження, що у більш дорослих людей, або взагалі немає проблем в сексі, або вони точно знають, як з ними впоратися. Ми прекрасно розуміємо, що це не так: з набуттям сексуального досвіду, питань виникає все більше, а достовірні відповіді на них знайти стає все важче,- розповідає керівник проекту Максим Бортник. – Адже секс це не просто спосіб отримання задоволення, це найважливіша частина життя кожної людини, від якої залежить наше здоров’я, зовнішність, впевненість у собі, соціальне становище, психологічний клімат у сім’ї і багато іншого. В цьому шоу ми зібрали найкращих фахівців країни, і задіяли найсучасніші технології, для того, щоб розібратися в проблемах сексуального життя, і разом знайти рішення».

Герої шоу – звичайні жителі України, які готові розібратися в проблемах їхнього сексуального життя. У кожному випуску будуть підніматися інтимні питання, що хвилюють багатьох, наприклад: чому деякі жінки не відчувають оргазму; чому з роками зникає сексуальний потяг; що робити, якщо у чоловіка передчасна еякуляція і т.д. Проблеми будуть розбиратися з точки зору фізіології, психології і навіть практики.

Ведущая программы о сексе Юлия Бортник

Ведуча програми про секс Юлія Бортник

Ведучою проекту стала Юлія Бортник, головний сценарист телепрограми.

«Проблеми в інтимному житті лише здаються непереборними, з причини того, що ми не наважуємося про них навіть заговорити. Я сподіваюся, що завдяки цьому шоу, багато телеглядачі зможуть повернути гармонію в свої сексуальні стосунки, – розповідає Юлія. – Для глядачів це можливість розібратися в самих відвертих питаннях, які хвилюють кожного з нас, але з якими ми або не знаємо до кого звернутися, або просто соромимося про них заговорити».