Фільм виробництва СТБ з успіхом пройшов на російському телебаченні

Телеканал СТБ

Драма власного виробництва СТБ «П’ять років і один день» пройшла на російському ТБ з високими показниками. Прем’єра кінострічки в ефірі каналу «Росія 1» відбулася в неділю 11 серпня о 20.00 і взяла частку 17,8% (аудиторія 18+). Таким чином, фільм перевищив показники «Росії 1» майже удвічі та вивів канал у лідери дня.

Драма «П’ять років і один день» розповідає про жінку Мирославу, котра приходить до тями після 5 років коми та дізнається, що за ці роки змінився не тільки світ навколо, але і її власне життя: її чоловік живе з іншою, а дочка називає мамою іншу жінку. Мирослава починає відчайдушно боротися за те, щоб повернути дочку.

w_16632757.jpg

У головних ролях знялися Аліна Сергєєва, Юрій Батурин та Юлія Галкіна. Драма «П’ять років і один день» знята ТО (творчим об’єднанням)  Мирослава Домалевського. Режисером виступив Борис Квашньов, автор резонансного документального проекту СТБ «Чужі помилки». Оператор-постановник – Андрій Даніленко. Художник-постановник – Олексій Сопін. Сценарист – Ірина Феофанова.

w_88a0e86f.jpg