Ведучий програми «Вікна-новини» Володимир Бойко вперше став батьком!

Телеканал СТБ

Ведучий програми «Вікна-новини» Володимир Бойко вперше став батьком!

Ця щаслива подія сталася ще два тижні тому – в ніч з 27 на 28 липня. Чому про це стало відомо тільки зараз? Як виявилося, люблячі батьки вважають цю подію у своєму житті дуже інтимним і особистим, тому до пори до часу про це знали лише близькі родичі і майбутні хрещені батьки малечі.

«Всі чоловіки в цей момент хвилюються. Звичайно, хвилювався і я. Слава Богу, все відбулося вчасно та без ускладнень! У мене народилася донька, яку ми назвали Варварою. Це ім’я для неї вибрала моя дружина Олександра, а я з радістю погодився. Вже потім виявилося, що так звали мою пра-пра або пра-пра-пра бабусю, яка була придворною швачкою у Санкт-Петербурзі»,
– розповів сайту СТБ Володимир.

Слід, сказати, що майбутній батько дуже підтримував дружину під час вагітності і навіть перебував з нею поруч під час пологів, проте зараз знову трудиться на благо рідного каналу:

«Дружина і дочка почувають себе добре, а я вже в строю – прямо зараз працюю над сьогоднішнім випуском програми« Вікна-новини», – зізнався нам телеведучий.

Весь канал СТБ вітає Володимира Бойка і його дружину Олександру з цією щасливою подією в їхній сім’ї і бажає Варварі міцного здоров’я!

boiko-2.jpg