Стали відомі дати старту проектів осіннього сезону

Телеканал СТБ

До зустрічі з новими сезонами улюблених телепроектів каналу СТБ залишилося зовсім небагато часу! Які ноу-хау підготували для вас творці наших програм, а також дати старту наших шоу, шукайте в нашому спеціальному огляді.
18 серпня (нд) о 20:00 – ток-шоу «Один за всіх».
Ведучий: Дмитро Карпачов.
Опис: в кожному випуску програми піднімаються дві резонансні та гостросоціальні теми, які схвилювали громадськість і гідні детального висвітлення. Відверті історії героїв у студії коментують експерти та глядачі, а ведучий-психолог ставить себе на місце кожного учасника дискусії, підказуючи вірне рішення.
1-za-vsix.jpg

 

26 серпня (пн) о 20:10 – ігрове шоу «Куб».

Новий ведучий проекту – Дмитро Танкович.
Опис: для виконання 7 завдань (фізичних, розумових та психологічних) кожному учасникові дається 9 життів. Після кожного успішно пройденого конкурсу гравець може забрати свій приз, накопичений на даний момент, і залишити шоу.
У новому сезоні з Кубом билися Андрій Іскорнев, Ігор Кондратюк, Джамала, Ірина Дубцова, Анастасія Волочкова, Влад Яма та багато інших.
Винагорода: максимальне – 500 000 гривень.
26 серпня (пн) о 22:25 – соціально-психологічний проект «Детектор брехні». 

Ведучий – Дмитро Карпачов.
Опис: учасникам необхідно в присутності рідних або близьких відповідати на складні, а часом і неприємні запитання, правдивість яких визначає детектор брехні (поліграф).
У новому сезоні вперше в студії проекту в крісло детектора брехні сядуть відомі актори.
Винагорода: максимальне – 150 000 грн.
detektor.jpg
27 серпня (вт) о 20:00 – сімейне реаліті-шоу «Врятуйте нашу сім’ю».

Ведучий – Дмитро Карпачов.
Опис: героями програми є сімейні пари, що знаходяться на межі розлучення і які бажають зберегти свій шлюб. Фахівці, що працюють на проекті, допоможуть чоловікові та дружині прийти до взаєморозуміння і вирішити багаторічні сімейні проблеми. Проект спрямований на профілактику розлучень, психологічну допомогу дітям з сімей, що перебувають на межі розлучення, і налагодження відносин між поколіннями в сім’ях.
У новому сезоні в ефірі виходитиме пост-шоу проекту, в якому ведучий Дмитро Карпачов з експертами студії будуть розбирати найбільш складні проблеми сімейних пар.
honey.jpg
28 серпня (ср) о 20:00 – третій сезон кулінарного талант-шоу «МастерШеф».
 
Судді проекту: у новому сезоні відбулися зміни, до Ектора Хіменес-Браво та Миколи Тищенка, приєдналася Тетяна Литвинова, ресторатор та експерт кулінарної рубрики «Все буде добре».
Опис: масштабне кулінарне реаліті-шоу, в якому 20 кухарів-аматорів протягом декількох місяців борються за звання кращого МастерШеф.
У новому сезоні учасникам належить готувати з кактусів, змій, сарани, піраній, тарганів, бичачих очей, годувати льотчиків військово-повітряних сил Індії, готувати на рухомому кріслі, а також на фермі, де всі продукти необхідно буде добути власними руками (доїти корів, копати картоплю, зібрати зелень, зловити та обробити птицю).
Винагорода: 500 000 гривень і навчання в кращій кулінарній школі Le Cordon Bleu, в Парижі.
masterchef.jpg
29 серпня (чт) о 20:00 – третій сезон реаліті-шоу «Зважені та щасливі».
 
Ведуча – Олеся Жураковська.
Ведуча пост-шоу Тетяна Висоцька.
Опис: Протягом чотирьох місяців 22 учасники під керівництвом найкращих тренерів країни – Аніти Луценко та Ігоря Обуховського, боротимуться за свою мрію – ідеальну вагу.
У новому сезоні вперше в історії проекту учасники будуть брати участь парами (подружжя, родинні зв’язки, друзі) і не буде поділок на команди.
Винагорода: 250 000 гривень для учасника, який скине максимальну вагу за час проекту.
zvajeni.jpg 
30 серпня (пт) о 20:00 – шостий сезон найтанцювальнішого шоу країни «Танцюють всі!».
Ведучі: Лілія Ребрик та Дмитро Танкович.
Судді: Тетяна Денисова, Влад Яма, Костянтин Томільченко та Раду Поклітару. На час кастингів в журі повернувся Франциско Гомез.
Опис: наймасштабніший танцювальний проект країни, учасником якого може стати кожен, хто любить танцювати і мріє відкрити свій талант мільйонам глядачів.
У новому сезоні проект вийде в новому форматі – двадцятку кращих танцюристів країни чекає серія екстремальних випробувань: їм доведеться танцювати у вогні, воді, і навіть із зміями, а також влаштувати справжнє шоу в українській глибинці, випробувати свою витривалість у танцювальному марафоні і багато іншого. І тільки десятка танцюристів, які пройдуть екстра-випробування, отримають право продовжити боротьбу в прямих ефірах.
tanci.jpg
31 серпня (сб) о 19:00 – вокальне талант-шоу «Х-фактор».

Ведуча: Оксана Марченко.
Судді: Ігор Кондратюк, Серьога, Сергій Сосєдов та Ірина Дубцова.
Опис: у прямих ефірах за головну винагороду в 2 млн. грн. і глядацьку любов боротимуться 12 виконавців розділених на 4 категорії: дівчата 14-25, хлопці 14-25, старші за 25 та колективи, кожною з яких опікується свій суддя.


1 вересня (НД) о 19:00 – проект розслідувань «Слідство ведуть екстрасенси».
Опис: у кожній програмі екстрасенси розслідують гучну кримінальну справу або містичну історію. 
Учасники – переможці, фіналісти та кращі ясновидці всіх сезонів проекту «Битва екстрасенсів» в Україні. 
Завдання експертів-екстрасенсів – допомогти слідству розкрити справу.
SVE.jpg