Зірка «Бідної Насті» приміряв на себе погони майора

Телеканал СТБ

Вчора, 10 червня, о 21:00 на телеканалі СТБ відбулася прем’єра 16-епізодичного телесеріалу «Закляті друзі». Цей серіал про нелегкі взаємини начальника окремої оперативно-слідчої групи з новим підлеглим, якого полковнику нав’язує керівництво.
На вулиці недалеко від свого будинку від руки найманого вбивці гине близький друг і заступник начальника окремої оперативно-слідчої групи ГУВС полковника Хабарова. Його смерть змушує полковника відкласти на майбутнє плани виходу на пенсію. Розслідування вбивства він змушений почати разом з новим підлеглим – майором Єршовим.
Перші ж спільні кроки поліцейських показали, що спрацюватися їм буде дуже непросто. Досвідчений, впевнений у своїх силах Єршов у всьому звик покладатися на самого себе, але Хабаров, сам володіє незалежним характером і не стане спокійно миритися зі свавіллям підлеглого, а методи, якими користується Єршов, іноді здаються йому просто обурливими. Проте, з часом складається своєрідний дует двох цих непересічних детективів і, хоча тертя між ними не вщухають, кожна нова справа стає доказом їх високого професіоналізму.
47611.jpg
Режисер серіалу – Андрій Щербинін. У ролях: Олександр Марушев (Валерій Хабаров), Данило Страхов (Андрій Єршов), Людмила Волкова (Олександра Белоногова (Шурик) та інші відомі актори.
47629.jpg
Серіал «Закляті друзі» виходитиме з понеділка по четвер, о 21:00, в лінійці телесеріалів СТБ. А вже сьогодні, 11 червня, телеглядачі СТБ побачать другу серію детективного серіалу, в якій спілкування з Єршовим справляє на підозрюваного Жаркова чарівний ефект. Він відразу ж зізнається оперативникам у всіх своїх гріхах. Наприклад, розповідає про аферу із заміською нерухомістю, в яку їх з партнером втягнула нотаріус Єрмілова. Але свою співучасть у вбивствах Водянова і Кожевніка Жаров заперечує категорично, він як і раніше впевнений, що замовником злочину є Стогов. Тим часом, Хабаров відправляє Єршова на пошуки нової дружини Стогова Марини, компромат на яку знайшовся в сейфі покійного Водянова. У клубі, що належить дружині бізнесмена, Єршов стає свідком неприємної сцени …
49654-glavnaua.jpg
Чим закінчиться розслідування даної справи, і як будуть далі розвиватися взаємини двох професійних детективів? Дізнаєтеся вже зовсім скоро. Не пропустіть!