Телеканал СТБ отримав 4 премії «Телезірка»

Телеканал СТБ

Протягом трьох місяців на сайті «Телезірка» активно йшло народне Інтернет-голосування. Саме тут усі бажаючі могли віддати свій голос улюбленому акторові чи актрисі, ведучому або ведучій, фільму або програмі в 10 представлених номінаціях. Телеканал СТБ став одним з лідерів за показниками народної любові. У чотирьох номінаціях команда телеканалу визнана кращою в країні.

Першою перемогою на церемонії для телеканалу СТБ стала нагорода телеведучої програми «Вікна» і пост-шоу програми «Зваженi та Щасливi» – Тетяни Висоцької. Вона отримала перемогу в номінації «Улюблений телеведучий/а новин і ток-шоу».
«Це дуже висока нагорода, яку я з гордістю приймаю. Безмежно щаслива, що мені вдалося зберегти баланс між розумною і красивою – розумною в новинах і красивою у пост-шоу. Мені дуже пощастило, що я почала зніматися в проекті «Зваженi та Щасливi». Адже це реальні долі, реальні люди і реальні зміни їх життів. Ціную те, що глядачі оцінили нашу працю», – сказала Тетяна Висоцька.
Наступну перемогу для СТБ принесла чарівна ведуча проектів «Х-фактор» та «Україна має талант» Оксана Марченко. Вона отримала нагороду в номінації «Улюблена телеведуча розважальної програми». І не дивно, адже Оксана Марченко з такою любов’ю підходить до своєї роботи, що це не може залишатися непоміченим.
76752
У слід за Оксаною Марченко перемогу отримав ще один успішний проект телеканалу СТБ. У номінації «Улюблене реаліті-шоу» кращою стала програма – «Зваженi та Щасливi-2»!
zvageni
«Ми постійно вдосконалюємось і вчимося, – говорить керівник ТО, відповідального за виробництво проекту «Зваженi та Щасливi» Олексій Гладушевський. – Але кожна зйомка – це для нас в якомусь роді стрес. Адже ніколи невідомо, як підуть справи на проекті завтра. Ми нічого не підлаштовуємо, тому кожен раз переживаємо. Прочинивши завісу третього сезону шоу, можу сказати, що в ньому глядачі побачать ще більше цікавого. Наприклад, ми вирішили не тільки допомагати нашим учасникам худнути, але і допомагати вирішувати їх внутрісімейні проблеми. Такого ще на проекті не було! Щасливі, що глядачам до душі наша робота і цінуємо це».
За підсумками 2012 кращим визнано ще одне шоу на телеканалі. У номінації «Улюблене талант-шоу» переміг телепроект «Х-фактор-3». Щоб отримати заповітну статуетку, на сцену вийшли ведуча програми Оксана Марченко, суддя проекту Ігор Кондратюк та переможниця третього сезону шоу Аїда Ніколайчук.
76745
76747
76744
bygrimova
holostyak
kostitsyn
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля