Враження дніпропетровських вокалістів

Телеканал СТБ

Україна – співоча країна! Саме цю істину підтвердили дніпропетровські учасники талант-шоу «Україна має талант!». Вони продемонстрували свої вокальні здібності в усіх музичних напрямках. А своїми враженнями з нами поділилися Семенов Артем і Гнедько Олександра.
Семенов Артем
Артеме, у скільки років ти почав співати?
Співаю з дитинства. Спочатку була музична школа, потім – музичне училище, згодом вступив до консерваторії у Львові, але вирішив перейти працювати у травесті-шоу.
Чому для виступу обрали саме цю пісню?
Тому що вона мені дуже подобається. У клубах, де я працюю зі своїми шоу-програмами, – її не виконаєш, а ось тут, на великій сцені, була реальна можливість її заспівати. А головне, я задоволений, що ця пісня сподобалася журі.
Яка музика тобі взагалі подобається?
Я слухаю всі напрями – від попси до класики. Головне, щоб музика була зроблена професійно. Але більш за все мені подобається класика в сучасній обробці.

Тобі хтось допомагає у створенні твого сценічного образу?
У мене поки немає продюсера, тому доводиться робити все самостійно. І за підбірку костюму відповідати, і за вибір музики, і за концертні майданчики.
Як налаштовуєшся перед виступом?
Я не розминаюся перед тим, як вийти на сцену, на відміну від інших виконавців. Я знаю лише одне – потрібно вийти до глядача і відпрацювати на всі 100 %.
Чи був ти впевнений у своїх силах і в тому, що пройдеш до наступного туру?
І так, і ні. Я боявся, що журі не сподобається образ. Він багатьох дивує. Але я впевнений, що в мені є якась родзинка. Принаймні, я не чув, щоб травесті-виконавець співав жіночим голосом. Ось це, напевно, і сподобалося глядачам і суддям.
Гнедько Олександра
Олександро, скажіть, чому вийшовши на сцену в класичному платті, ви виконали хіт «Simply the best»?
Дійсно, я спочатку збиралася співати класику, але в останню мить передумала і вирішила заспівати пісню Тіни Тернер – «Simply the best».
Переважно скільки часу ви витрачаєте на репетицію номера?
Цей номер у мене поставлений вже давно. Але я його довго репетирувала, і він постійно корегувався.

Хто виявив ваш талант?
Цей талант у мені розгледіла мама, і завдяки їй я почала з 4-х років займатися вокалом у студії, об'їздила багато конкурсів, з яких привозила лише перші місця та гран-прі.
Яке у вас було внутрішнє відчуття перед тим, як вийти на сцену?
Я дуже хвилювалася. Не знала, як журі відреагує на мене, на обрану мною пісню. Але дуже хотіла пройти до наступного туру, хотілося довести, що хороший голос – це також талант.
А що переживали, коли пішли зі сцени?
За кулісами мене зустріла ведуча – Оксана Марченко, вона перша побачила, як у мене котяться сльози. Я сама навіть не могла зрозуміти, що зі мною відбувається, адже я пройшла далі. Але зараз я заспокоїлася і вже думаю над тим, що покажу в наступному турі.
Наталя Єрмакова